Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

10 yaşındaki Yağmur, altyapı çalışmalarına dikkat çekti- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » 10 yaşındaki Yağmur, altyapı çalışmalarına dikkat çekti- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Mustafakemalpaşa ilçesinin güzelliklerini çektiği videolarla bütün Türkiye’ye tanıtan 10 yaşındaki Yağmur Uslu, Belediye Başkanı Mehmet Kanar ile birlikte kamera karşısına geçti. Altyapı ile ilgili Başkan Kanar’a adeta bir sunucu edasıyla soru soran Yağmur, usta televizyonculara da taş çıkardı.

 

Yer altından çıkarılan paslı içme suyu borularını görüp şaşkınlık yaşayan Yağmur, hem altyapı çalışmalarıyla ilgili süreci hem de herkesin merak ettiği bozuk yolların ne zaman yapılacağını Başkan Kanar’a sordu.

 

Çektiği videolarla birçok ulusal kanala ve ana haber bültenine konu olan Yağmur, daha 6. Sınıf öğrencisi ve araştırmayı sorgulamayı çok seviyor. Youtube sayfasında Sünlük mahallesini, mahallede yetişen mantarları ve Mustafakemalpaşa'nın güzelliklerini konu ediyor.

 

Belediye ziyareti sırasında elleri boş gelmeyen Yağmur, minik dostları için bir kucak dolusu mama ile ziyaretini tamamladı.

 

Mustafakemalpaşa ilçesi tarihinin en büyük ve önemli yatırımlarından olan alt yapı çalışmaları kökten çözülüyor. Göreve geldiği ilk günden bu yana tek gayesi altyapı çalışmaları olan Belediye Başkanı Mehmet Kanar düğmeye bastı.

 

'' Ne pahasına olursa olsun… Ben sözümün arkasındayım'' diyen Mehmet Kanar kimsenin cesaret edemediği proje ile 50 yıllık esareti ortadan kaldırıyor.

 

Asbestli içme suyu borularının değişimleri devam ederken şimdi de söz verildiği gibi kanalizasyon altyapı çalışmalarına başlanıldı.  Özellikle yaz aylarında havaların ısınmasıyla daha da yoğunlaşan, koku sorunu artık ortadan kalkıyor. Alt yapısız hiçbir mahalle kalmıyor.

 

SAĞLIKSIZ HİÇBİR SU HATTI KAYNAĞI KALMAYACAK

 

İçme suyu alt yapı çalışmaları bitti, şimdi ise kanalizasyon değişiminde son noktaya geliniyor. Yalıntaş’tan başlayarak, sanayiye kadar devam eden bir çalışma söz konusu.

 

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar '' Sizlere söz verdiğim gibi çalışmalar hızlandı. İlçenin refahı, bizim sağlığımız için göstermiş olduğunuz anlayış için minnettarım. Küçük kızımız Yağmur bizi ziyaret etti. Geleceğin ne kadar parlak gençlere bırakıldığını bir kere daha görmüş oldum. Sorduğu sorularla halkımızın daha fazla bizleri anlayacağına eminim. Yağmur kızım sayesinde bende sesimi duyurdum, kızımızın sorularını yanıtladım. Yağmur gelirken minik dostlarımızı unutmamış onlar için mamalar getirmiş, çok ama çok mutlu oldum.” Açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

10 yaşındaki Yağmur, altyapı çalışmalarına dikkat çekti- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Yaşlılar Haftası Kapsamında Huzurevi Sakinlerine Kahvaltı Programı Düzenlendi- Güncel Haberler Gölcük Belediyesi Yazlık Kadırga Şenlikleri 22-23-24 Temmuz’da- Güncel Haberler 10 Ekim Pazar Reyting Sonuçları Yeniden başlayacak kruvaziyer seferleri için hazırlıklar tamam- Güncel Haberler Keçiören Yörük Türkmen Şenliği ve Çalıştayı’na Sahne Oluyor- Güncel Haberler İşitme engelli olimpiyat şampiyonları Başkan Soyer’i ziyaret etti- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat