Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

11 Mart reyting sonuçları açıklandı mı? Aziz, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar reyting sıralaması nasıl?

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 11 Mart reyting sonuçları açıklandı mı? Aziz, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar reyting sıralaması nasıl?
Google News Abone Ol

11 Mart Cuma akşamı reyting savaşında  birbirinden iddialı ve başarılı programların ve dizilerin arasındaki rekabet devam ediyor. Kanal D’de yıllara meydan okuyan ve Cuma akşamları reytinglerde uzun yıllar birinciliği kimselere kaptırmayan dizi Arka Sokaklar, Show Tv ekranlarında Murat Yıldırım’ın başrol oynadığı Aziz dizisi ve Fox ekranlarında Burcu Özberk ve İlhan Şen’in oynadığı Aşk Mantık İntikam dizisi yayınlandı. atv ise Osman Sınav’ın yapımcısı olduğu Yalnız Kurt ve TRT1 ekranlarında Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli  ile yarışta yer aldı.

 

11 Mart 2022 Cuma reyting sonuçları açıklandı.

11 mart cuma reyting sonuçları

11 mart cuma reyting sonuçları

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

11 Mart reyting sonuçları açıklandı mı? Aziz, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar reyting sıralaması nasıl? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Suna’nın Kızları “Türkiye’de Kız Çocukların Eğitimi” araştırmasını yayımladı- Güncel Haberler Hidra’dan free fıre’a özel rap şarkı: “Bizim mahalle”- Güncel Haberler Yeni Kurumsal Saldırı Vektörü NFT’ler Olabilir- Güncel Haberler Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Sosyal Medya’da Olumsuz Çıkan Haberlerle İlgili Açıklamada Bulundu- Güncel Haberler İş dünyası ile Kariyer Günleri’nde buluştular- Güncel Haberler Masumlar apartmanı’nın duvarı filli boya momento silan ile daha da temiz.

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat