Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

12. Antalya Kitap Fuarı’nda yerel yazarlar okurlarıyla buluşuyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » 12. Antalya Kitap Fuarı’nda yerel yazarlar okurlarıyla buluşuyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
12. Antalya Kitap Fuarı’nda yerel yazarlar okurlarıyla buluşuyor- Güncel Haberler

Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 12’ncisi gerçekleştirilen Antalya Kitap Fuarı tüm coşkusuyla sürüyor. İmza günleri, söyleşiler ile kitapseverler yazarlar ile bir araya gelirken, Antalya Kitap Fuarı’nda yer alan Antalyalı yazarlarda okurlarıyla buluşuyor. 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen 12. Antalya Kitap Fuarı, Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde 8’nci gününde Antalyalı ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle sürüyor. Antalya Kitap Fuarı sekizinci gününde de kitapseverlerin akınına uğruyor. Kitap Fuarı’nda yazarlardan Feyzullah Arslan, Işık Öğütçü, Prof. Dr. Mustafa Karataş, Burcu Bahar, Fatih Tuncay, Nilay Şanlı, Mesut Güler, Necin Altay gibi isimler kitap severler ile buluştu. 

 

KİTAPLARINI TANITMA FIRSATI BULUYOR

12. Antalya Kitap Fuarı’nda, Antalyalı yazarlarda okurlarıyla bir araya gelerek, kitaplarını imzalıyor. Antalya Sanatçılar Derneği, Yerel Yazarlar Platformu, Antalya Şair Ozan Yazar ve Ressamlar Kültür Derneği üyeleri ve bağımsız yazarlar kitaplarını tanıtma fırsatı buluyor. Antalyalı yazarlar, gün boyu okurlar ile sohbet ederek, kitaplarını imzalıyor. 

 

BAŞKAN BÖCEK’E FUAR DA YOĞUN İLGİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de her gün fuarda kitabını imzalıyor. Başkan Muhittin Böcek, sevenlerine yeni kitabı “İkinci Yaşam: İhanet ve Siyaset” ve ilk kitabı “Ben Bu Şehre Aşığım” kitabını imzalıyor. Vatandaşlara sohbet eden Başkan Böcek’e fuarı ziyaret eden Antalyalılar, Kitap Fuarı için teşekkürlerini iletiyor. 

 

MUSTAFA KARATAŞ SÖYLEŞİSİ 

Antalya Kitap Fuarı’nda Prof. Dr. Mustafa Karataş da sevenleri ile bir söyleşide buluştu. Karataş, Antalyalı vatandaşlara teşekkür ederek, “ Antalyalılar fuara ve bizlere her zaman destek oluyor. Televizyon programlarına başlamam nedeniyle her kesimden çeşitli sorular geliyor. En çok ibadetler, psikolojik sorunlar ile ilgili rahatlamak için gelen sorular ve aile ile ilgili sorular geliyor. Bizim toplumumuz da en önemli sorunlardan biri aile meselesidir. Bir huzur arıyoruz. Sevgi arıyoruz. Kendi içimizdeki sorulara cevap arıyoruz” dedi.  Mustafa Karataş, söyleşi sonrasında kitabını imzaladı. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

12. Antalya Kitap Fuarı’nda yerel yazarlar okurlarıyla buluşuyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yılın İlk Ayında 4.700 Noktada Denetim- Güncel Haberler Bitcoin izlenebilir mi- Güncel Haberler Nevşehir Belediyesi bünyesinde çalışan personeller, sağlık taramasından geçirildi.- Güncel Haberler TKP: İnsanca bir düzenin kurulması yarının değil bugünün acil görevidir- Güncel Haberler TECNO CAMON 18P, Ultra Net ve Sabit bir Çekim Deneyimi ile Türkiye’de!- Güncel Haberler realme, 2021’in 4. Çeyreğinde Küresel Akıllı Telefon Pazarında Batı Avrupa’da İlk Kez 5. Sırada- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat