Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

14 Ocak Cuma 2022 Reyting Sonuçları

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 14 Ocak Cuma 2022 Reyting Sonuçları
Google News Abone Ol

ATV’nin sabah kuşağında atv’de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yayınlanırken akşam ise Kim Milyoner Olmak İster? ekrana geldi.
Kanal D’nin sabah kuşağında Neler Oluyor Hayatta? programı yayınlanırken, akşam kuşağında ise Arka Sokaklar ekrana geldi. Star TV’de sabah kuşağında Sabahın Sultanı Seda Sayan yayınlanırken, akşam ise Organize İşler 2:Sazan Sarmalı filmi ekrana geldi. Fox TV’de dikkat çeken programlar; Çalar Saat ve Fox Ana Haber oldu. Daha sonra ise Aşk Mantık İntikam ekrana geldi.

TRT 1 ekranlarında ise Kıbrıs Zafere Doğru ekrana geldi. Show TV’de sabah kuşağında Bu Sabah yer alırken, akşam kuşağında Aziz ekrana geldi. TV 8’de ise MasterChef Türkiye izleyiciyle buluştu.

14 Ocak Cuma Reyting Sonuçları

14 ocak cuma reyting

14 ocak cuma reyting

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

15 Ocak cumartesi ” Tv de bugün neler var ” hakkında detaylı bilgiyi buradan takip edebilirsiniz.

14 Ocak Cuma 2022 Reyting Sonuçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Gebze bölgesinde kar yağışında kırılan ağaç dalları kaldırılıyor- Güncel Haberler Melisa Özmen’in gösterişli yeni yuvası- Güncel Haberler Eğitim sektörünün üçte ikisi çevrimiçi eğitim olanaklarını iyileştirmek için BT bütçelerini arttıracak- Güncel Haberler Kendimden Hallice’nin Yeni Şarkısı “Sıkılmış Heveslerim” Yayında!- Güncel Haberler Edremit Belediyesi Yurdun Sesi Korosu Sahne Aldı- Güncel Haberler Karşıyaka Edebiyatın Üç Devini Selamlıyor – Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat