Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

15 Nisan 2022 Cuma reyting sonuçları

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 15 Nisan 2022 Cuma reyting sonuçları
Google News Abone Ol

15 Nisan Cuma reyting sonuçları nasıl? Dizi severler, zirvedeki yapım kim oldu sorularıyla arama yapıyor. Dün yayınlanan dizilerine göre sıralamada hangi dizinin ne kadar izlendiği, hangi sırada olduğu merak ediliyor. İşte dünkü reyting sıralaması..

15 Nisan Cuma tüm kanallara ait reyting sonuçları açıklandı mı? Dün akşam Tv’de Aziz dizisi, Yalnız Kurt dizisi, Arka Sokaklar dizisi, Kasaba Doktoru dizisi, Kaderimin Oyunu dizisi, Aşk Mantık İntikam dizisi gibi pek çok dizi, film ve yarışma ve haber bülteni zirvede olmak için mücadele etti. İşte dünün reyting sıralaması..

15 Nisan Cuma Reyting sonuçları

15 nisan cuma reyting sonuçları

15 nisan cuma reyting sonuçları

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Tv yayın akışı ve Tv rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

15 Nisan 2022 Cuma reyting sonuçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  İpek üzerine tükenmez kalemle yapılan sıradışı resimler Kıbrıs Modern Sanat Müzesi’nde!- Güncel Haberler Türkiye’de ebeveynlerin 52’si ebeveyn kontrolü uygulamaları kullanıyor- Güncel Haberler KOBİ’ler için 10 adımlık siber güvenlik yol haritası Milas’ta Hasat Zamanı, Milas’ta Konser Zamanı- Güncel Haberler Günümüzün 3’te 1’ini internet kullanarak geçiriyoruz- Güncel Haberler Etki yatırımları hızlı bir gelişim ivmesi yakaladı ancak daha fazlasına ihtiyaç var- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat