Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

15 Temmuz Mahallesi ve 2000 Evler Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Serimine Başladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » 15 Temmuz Mahallesi ve 2000 Evler Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Serimine Başladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Altyapı yenileme çalışmaları tamamlanan 15 Temmuz Mahallesi’ndeki Şifa Cami yanından Sulusaray Kavşağına uzanan yolda sıcak asfalt serimi başladı.

 

15 Temmuz Mahallesi’ndeki Şifa Cami yanından Sulusaray Kavşağına uzanan 161. Sokak ve 50. Sokak ile 2000 Evler Mahallesi TOKİ bölgesindeki 39. Sokak’ta Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen altyapı yenileme çalışmaları tamamlandı.

 

Eski içme suyu borularından kaynaklı sık sık su kesintilerinin yaşandığı bölgede vatandaşların mağduriyeti gidermek için içme suyu hatlarını yeni nesil polietilen borularla değiştiren belediye ekipleri bölgede ayrıca ilk kez yağmur suyu hatları da oluşturdu.

 

Sağlam ve modern bir altyapıya kavuşturulan yol boyunca üstyapı çalışmalarına başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise ilk olarak yaya kaldırımları ile birlikte bordür çekimini tamamladı.

 

Çok sayıda iş makinesi ile gerçekleştirilen çalışmalarla PMT serimi yapılan yolda sıcak asfalt serimine başlandı.

 

Sıcak asfalt çalışmasının hafta içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

15 Temmuz Mahallesi ve 2000 Evler Mahallesi’nde Sıcak Asfalt Serimine Başladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Keçiören’de Kadınlar Günü’ne Özel Caşkulu Konser- Güncel Haberler Gıda Fiyatlarının Artışının Arkasındaki Gizli Düşman:  İklim Krizi- Güncel Haberler Kültür Sanat Festivali Katılımcı Derneklerle Değerlendirildi- Güncel Haberler Cuma İş Çıkışı’nda Levent Yüksel Konserinde Buluşuyoruz- Güncel Haberler 11 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Baumit Ahbap Derneği ile birlikte binlerce çocuğun mont ihtiyacını karşıladı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat