Sakarya Meydan Muharebesi Haymana Etkinlikleri- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Sakarya Meydan Muharebesi Haymana Etkinlikleri- Güncel Haberler

e
sv

16 Ağustos Salı Reyting sonuçları

17 Ağustos 2022 10:01
16 Ağustos 2022 Salı reyting sonuçları nasıl oldu? Ajan, Aşk Tesadüfleri Sever 2, Müzede Bir Gece, Senden Daha Güzel, Balkan Ninnisi, MasterChef Türkiye, Güldür Güldür Show ekranlarda idi. Peki birinci kim? Haberimizde..
16 agustos reyting sonuclari

16 Ağustos salı reyting sonuçları bekleniyor.  Salı günü TRT 1, ATV, Fox Tv, Kanal D, Show Tv, Star Tv ve Tv8  gibi kanallarda farklı yapımlar, filmler diziler ekrana geldi. Salı akşamı Tv’de ekrana gelen Ajan, Aşk Tesadüfleri Sever 2, Müzede Bir Gece, Senden Daha Güzel, Balkan Ninnisi, MasterChef Türkiye, Güldür Güldür Show yapımları kendi aralarında yarıştı. Peki, 16 Ağustos 2022 Salı reytingleri açıklandı mı? Dizi fanları hangi yapımın lider olduğunu merak ediyor. İşte, 16 Ağustos 2022 Salı Ajan, Aşk Tesadüfleri Sever 2, Müzede Bir Gece, Senden Daha Güzel, Balkan Ninnisi reyting sonuçları…

16 Ağustos Salı günü Tv’de birbirinden iddialı ve kaliteli programlar, diziler, filmler, haber programları yer aldı. ATV’nin sabah kuşağında Kahvaltı Haberleri yayınlanırken akşam ise Ajan ekrana geldi. Kanal D’nin sabah kuşağında Neler Oluyor Hayatta? ekrana gelirken, akşam kuşağında Aşk Tesadüfleri Sever 2 geldi. Star TV’de sabah kuşağında Erkenci Kuş yayınlanırken, akşam kuşağında ise Müzede Bir Gece ekrana geldi. Fox Tv’de sabah kuşağında Çalar Saat ekrana gelirlen, akşam kuşağında ise Senden Daha Güzel ekrana geldi. Show TV’de sabah kuşağında Bu Sabah programı yer alırken, akşam kuşağında Güldür Güldür Show ekrana geldi.  TV 8’de ise MasterChef Türkiye yeni bölümüyle izleyiciyle buluştu.

16 Ağustos Salı Reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

İzleyici Ölçümü nedir ?

İzleyici Ölçümünün İngilizce karşılığı Audience Measurement olup, izlenme oranı, izlenme oranı ve benzer verilerin sağlanması amacıyla meydana getirilen ölçümlerin tümüdür.

İzlenme Oranı, İzlenme Payı nedir ?

İzleyici Oranı (reyting) yaklaşık izlenme oranıdır. Bir program diliminde yada vakit diliminde her dakikaya düşen yaklaşık pay.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde  veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

casino siteleri