Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

16 Şubat 2022 Çarşamba Reyting sonuçları çıktı! Dünün reytingleri nasıl?

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 16 Şubat 2022 Çarşamba Reyting sonuçları çıktı! Dünün reytingleri nasıl?
Google News Abone Ol

16 Şubat 2022 Çarşamba Reyting sonuçları! Tv dizileri filmleri ve programları arasındaki reyting mücadelesi her geçen gün büyük bir heyecanla devam ediyor. Diğer taraftan, televizyon dizilerini takip eden özellikle dizi fanları günlük reyting sonuçlarını da araştırmaya devam ediyor. İşte, 16 Şubat reyting sıralalaması! Detaylar haberimizde… İşte, ATV, Kanal D, FOX, Show, Star TV, TV8 reytingleri!

16 Şubat 2022 Çarşamba Reyting sonuçları

16 şubat çarşamba reyting sonuçları

16 şubat çarşamba reyting sonuçları

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

16 Şubat 2022 Çarşamba Reyting sonuçları çıktı! Dünün reytingleri nasıl? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Migros’ta Açıklama- Güncel Haberler Okula Dönüşte Zorlanan Çocuklar İletişim Sorunları Yaşayabilir- Güncel Haberler Neova Katılım Sigorta, İTÜ Çekirdek ‘Insurtech Programı’na sponsor oldu- Güncel Haberler Airbus ve CFM Int. hidrojen ile uçmaya öncülük ediyor- Güncel Haberler Ziynet Sali ayrılık iddialarına cevap verdi- Güncel Haberler Vodafone Şehirlerarası internet alt yapısını güçlendiriyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat