Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

17. BeautyEurasia 35 Ülkeden 400’ü Aşkın Satın Alma Profesyonelini İstanbul’a Getiriyor – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » 17. BeautyEurasia 35 Ülkeden 400’ü Aşkın Satın Alma Profesyonelini İstanbul’a Getiriyor – Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye ve Avrasya’nın lider sektör ve iş birliği platformu BeautyEurasia, 2022 yılında da yerli katılımcılar ile yabancı alıcıları buluşturmak için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çok uluslu, Orta Doğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika ile Çin ve Avrupa pazarlarında güçlü karar vericilerin fuar katılımlarını iki ay öncesinde netleştirdiği BeautyEuraisa, bu yıl da Ticaret Bakanlığı’ndan destek alan tek sektörel fuar olma özelliğine sahip.

 

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörleri için fuarlar düzenleyen Hyve Group, 15 – 17 Haziran tarihleri arasında BeautyEurasia-Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı’nı 17’ncisini düzenlemek için hazırlıklarına devam ediyor.

 

Yerli ve yabancı toplam bin katılımcının yer alacağı fuar, geniş bir coğrafyadan uluslararası üretici ve tedarikçilerin yeni ürün, hizmet ve yenilikçi teknolojilerini bir araya getirecek.

 

İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörü buluşturacak BeautyEurasia, yeni iş anlaşmaları için hazırladığı fırsatların yanı sıra, karar verici kurum ve kuruluşların iş birliğinde, kozmetik sektörüne yön veren son gelişmeleri de gündeme taşıyacak.

 

Ticaret Bakanlığı’ndan Destek

Türkiye’de her yıl önemli büyüme kaydeden, dünyada özellikle e-ticaret aracılığı ile büyüme hızını geliştiren kozmetik sektörü, ülke ekonomisine katkısını da giderek artırıyor. Bu doğrultuda her yıl iddiasını güçlendiren BeautyEurasia Fuarı, artan katılımcı sayısı ve oluşturduğu iş hacmiyle her yıl daha çok küresel yatırımcı, satın alma profesyoneli, katılımcı ve ziyaretçinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

 

Kozmetik ve kişisel bakım endüstrisinin Türkiye ve çevreleyen bölgedeki bir numaralı fuarı BeautyEurasia, bu yıl da Ticaret Bakanlığı desteği alan endüstrideki tek fuar oldu. Bakanlık, fuar katılımcılarının tanıtım faaliyeti harcamalarına 50 oranında destek sağlayacak.

 

15-17 Haziran 2022’de gerçekleştirilecek olan 17. Uluslararası Kozmetik, Güzellik ve Kuaför Fuarı – BeautyEurasia’ya geçtiğimiz organizasyonundaki katılımcıların ve firmaların yarattığı ticari başarıdan dolayı yoğun taleple kayıtları almaya başladı. 

 

 Fuara Yabancı Alım Heyeti İlgisi Üst Düzeyde

Geçtiğimiz yıl 16’ncısı düzenlenen,  88 ülkeden 11 bin 623 endüstri ve satın almaprofesyonelini, 12 ülkeden 182 fuar katılımcısı ile buluşturan BeautyEurasia, VIP Alım Heyeti Programı kapsamında Avrupa ve Orta Doğu başta olmak üzere 56 ülkeden 150’den fazla satın alma profesyoneli ile fuar katılımcısının 2 bin 500’ü aşkın iş görüşmesigerçekleştirmesini  sağlamıştı.

 

Fuara iki aydan fazla bir süre olmasına rağmen, bini aşkın satın alma profesyonelinin katılma talebinde bulunduğu 17. BeautyEurasia’ya; Arnavutluk, Azerbaycan, Bahreyn, Şili, Fransa, Ürdün, Kenya, Fas, Hollanda, Panama, Suudi Arabistan, İspanya, Uruguay ve ABD’nin dahil olduğu ülkelerden 100’e yakın VIP satın almacı fuara şimdiden kayıt yaptırdı. Fuar süresince 35 ülkeden toplamda 400’den fazla VIP  satın almacı ağırlanması hedefleniyor.

 

Sektörün Küresel Zincirleri, Güçlü Alıcılar İstanbul’da 

Şimdiden  hem katılımcı hem de satın alma profesyoneli ve yatırımcı açısından küresel markaların 17. BeautyEurasia’da yer almalarını kesinleştirdiğini belirten Hyve Group Bölge Direktörü Kemal Ülgen, “Avrasya Bölgesi’nde sektörün en önemli ticari platformlarından birisi olan BeautyEurasia, sektöründe küresel bir iş birliği ve karar verici fuar olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bunun için de Türkiye ve Avrasya Bölgesi’ndeki tecrübe ve uzmanlığımızı, grubumuzun, güçlü küresel ağı ile birleştiriyor, her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün daha da ileriye gitmesi için kullanmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz, bir önceki yıl 56 ülkeden 150’den fazla satın alma profesyoneli ve yatırımcı ile fuar katılımcılarımızın gerçekleştirdiği 2 bin 500’ün üzerinde iş gelişmesini daha da yukarı taşımak. Fuarımıza küresel ilginin, bu yolda önemli bir adım olduğunu söylemek isterim. 17. BeautyEurasia’da büyümemizi sürdürüp sektöre sağladığımız katkıyı daha da arttırmak istiyoruz.” dedi.

 

Ülgen, özellikle çok uluslu, Orta Doğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika ile Çin ve Avrupa pazarlarında güçlü karar vericilerin fuar katılımlarının iki ay öncesinde netleşmesinin, fuara artan küresel ilginin en önemli işareti olduğunu ekledi.

 

Bu alıcılar arasında Körfez ülkelerinin de dahil olduğu Arap ülkelerinde ayrıca Mısır, Hindistan ve Uzak Doğu bölgelerinde toplam 227 mağaza ve 24 alışveriş merkezi işleten Bahreyn merkezli Lulu Group International, portföyünde 35.000’den fazla ürün olan ve Güney Amerika bölgesinin en büyük toptancı ve dağıtımcısı Panama merkezli Mays Zona Libre, Tanzanya’nın lider kozmetik mağaza zinciri Atsoko, 40’tan fazla mağazasıyla Litvanya’dan Eurokos ve Uruguay’da Almanya, Amerika, Arjantin ve Çin gibi birçok ülkeden ürünlerin dağıtımlarını yapan Sagrin gibi önemli firmalar yer alıyor. Bunlarla beraber kozmetik sektörünün önemli distribütör ve bayileri SEBILIFE, KAARE, BRAND ACTIV, FLORYA TRADING alıcı olarak fuarda bulunacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

17. BeautyEurasia 35 Ülkeden 400’ü Aşkın Satın Alma Profesyonelini İstanbul’a Getiriyor – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

realme, Counterpoint ile birlikte “5G’yi Global Hale Getirmek: Herkes İçin Erişilebilirlik” 5G Zirvesinde Görüşlerini Paylaştı- Güncel Haberler 12. Avrupa Birliği İnsan Hakları Kısa Film Yarışması Başvuruları Devam Ediyor- Güncel Haberler Hepsiburada’dan 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde Anlamlı Kampanya – Güncel Haberler Cep Telefonundan Uzak Kalamayanlar Dikkat! Nomofobi Olabilirsiniz- Güncel Haberler Hakan Mengüç: Erkek sonuca, kadınlar sürece odaklanır- Güncel Haberler Karşıyaka Dayanışma Platformu Yeniden Umut Olacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat