Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

19 Aralık Pazartesi Reyting sonuçları açıklandı mı?

Ana Sayfa » Pazartesi reyting sonuçları » 19 Aralık Pazartesi Reyting sonuçları açıklandı mı?
Google News Abone Ol
19 Aralık Pazartesi Reyting sonuçları açıklandı mı?

19 Aralık pazartesi reyting sonuçları merakla bekleniyor. Pazartesi akşamı Fox Tv ekranlarında Yasak Elma dizisi, TRT1’de Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, Atv’de Bir Küçük Gün Işığı, Tv8’de MasterChef Türkiye yeni bölümleri ekrana geldi. Peki, 19 Aralık reyting sonuçları açıklandı mı? Yasak Elma, Alparslan, Bir Küçük Gün Işığı, MasterChef reytingleri nasıl?

19 Aralık Pazartesi Reyting sonuçları

19 Aralık Pazartesi Total Reyting İlk 10

total reyting

19 Aralık Pazartesi AB Reyting İlk 10

AB REYTİNG

19 Aralık Pazartesi 20+ABC1 Reyting İlk 10

ABC REYTİNG

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalası detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izlenme durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

19 Aralık Pazartesi Reyting sonuçları açıklandı mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Finish’ten Dünya Su Günü Çağrısı:  Daha Fazla Tasarruf İçin Akan Suyu Durdurun- Güncel Haberler Dışişleri Bakanı, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde zatürre teşhisiyle tedavi altına alındı- Güncel Haberler Erhan Afyoncu: Selçuklu, Osmanlı ve Cumhuriyet aslında tek devlet- Güncel Haberler Albaraka Türk “Dua Vakti” Hat Koleksiyonu Sergisi açıldı!- Güncel Haberler ASAT kapasite artırımı ve yeni hat imalatı yapıyor- Güncel Haberler Türk Sanat Müziği’nin eşsiz tınıları Selim Sırrı Paşa Konağı’ndan yükseldi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu! 28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat