Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2021 Türkiye Büyük Finali 4 Eylül’de Volkswagen Arena’da oynanacak- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Blog » 2021 Türkiye Büyük Finali 4 Eylül’de Volkswagen Arena’da oynanacak- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

2021 yılının en iyi LoLespor takımının belirleneceği yılın en prestijli etkinliği Türkiye Büyük Finali, 4 Eylül Cumartesi günü Volkswagen Arena’da gerçekleşecek.

2013 yılından beri League Of Legends severlerin ilgiyle takip ettiği TBF, bu yıl da çeyrek final ve yarı final aşamalarından başarıyla ayrılan iki takımın final sahnesindeki kıyasıya rekabetine sahne olacak.

Maç Önü Programı Ve Açılış Şovu

2021 Türkiye Büyük Finali heyecanı 4 Eylül Cumartesi günü öğle saatlerinde maç önü programıyla başlayacak ve bir TBF geleneği olan açılış şovunun ardından saat 15:00’da finalin ilk maçı için takımlar sahneye çıkacak. Maç önü programı, sürpriz konuklar ve açılış şovu ile ilgili ayrıntılar ise ilerleyen günlerde açıklanacak.

Seyirci Durumu

Riot Games tarafından gelen açıklamada, pandemi nedeniyle bir süredir LoLespor izleyicilerinden uzak kaldıkları, bu yıl yeniden buluşmayı çok istedikleri fakat salgının mevcut durumu sebebiyle konunun halen değerlendirildiği belirtildi.

Pandemi koşullarına bağlı olarak bilet satış seçeneği değerlendirilebileceği gibi, gerekli sağlık önlemleri alınarak sınırlı sayıda LoLespor seyircisini davetiye yoluyla Volkswagen Arena’da konuk etmek de Riot Games’in planları arasında.

TBF Ganimetleri

2021 Türkiye Büyük Finali heyecanına ekran başından dahil olan izleyiciler çeşitli ganimetler kazanma şansına sahip olacak. 500 adet Uzay Serüveni Yasuo, 100 adet Parti Canavarı Fiddlesticks ve 1000 adet Hextech Seti TBF Ganimetleri arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra Vodafone FreeZone ve Coca-Cola da final serisinin önemli anlarında kazanılabilecek heyecan verici Ganimetler planlıyor.

4 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek 2021 Türkiye Büyük Finali’ne dair daha fazla bilgi önümüzdeki günlerde paylaşılacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

2021 Türkiye Büyük Finali 4 Eylül’de Volkswagen Arena’da oynanacak- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  “NATO Yayılmacılığının Panzehiri Rus Milliyetçiliği Değil Sosyalizmdir”- Güncel Haberler Dayı Şov’da “Hanımcılık Kazanacak” Yarışması- Güncel Haberler KO-MEK; Türkiye’nin Meslek Sanat Eğitim Kursu- Güncel Haberler Yıldız Tilbe’den Emre Kaya’ya; Yorumcu Emre Kaya ise Helal Olsun- Güncel Haberler LG CineBeam 4K ile Gerçek Sinema Deneyimi- Güncel Haberler Üretici kadınlara karanfil jesti- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat