Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

21. Uluslararası Kemer Sualtı Günleri Devam Ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » 21. Uluslararası Kemer Sualtı Günleri Devam Ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
21. Uluslararası Kemer Sualtı Günleri Devam Ediyor- Güncel Haberler
Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) önderliğinde Akdeniz Üniversitesi, Kemer Belediyesi ve Akdeniz Arkeoloji Derneği ile birlikte organize edilen 21’inci Uluslararası Kemer Sualtı Günleri etkinlikleri kapsamında 2 bin 365 metre yükseklikteki Tahtalı Dağı’nda kokteyl düzenlendi.
Zirvede yapılan kokteyle, Kemer Belediye Başkan Vekili Recep Yılmaz, KETAV Başkanı Volkan Yorulmaz, Lübnan Türkiye Büyükelçisi Çağatay Erciyes, CMAS Bilim Kurulu Başkanı Francisco Lacase ve UNESCO Genel Merkez’den Dr. Ulrike Guerin, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Başkanı Doç. Dr. Hakan Öniz, Antalya Müze Müdürü Mustafa Demirel, Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, Kemer Turizmci İş Adamları Derneği (KEMİAD) Başkanı Rıza Sönmez, Olympos Teleferik Genel Müdürü Haydar Gümrükçü, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir ve davetliler katıldı.
Kokteyl, kısa bir müzik dinletisinin ardından konuşmalarla devam etti. Programda konuşan Belediye Başkan Vekili Recep Yılmaz, sualtı günlerinin Kemer’e büyük katkıları olduğunu evlilik ajandam söyledi.
Yılmaz, Kemer ve turizme katkı sağlayan tüm organizasyonlara Kemer Belediyesi olarak destek olmaya devam edeceklerini ifade ederek, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ettiğini kaydetti.
KETAV Başkanı Yorulmaz ise uluslararası sualtı günlerinin devam ettiğini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Uzun yıllardır yapılan organizasyonun önemine de değinen Yorulmaz, “Uzun yıllardır büyük emekler verildi. Harika işler çıkardık. Kemer’e ve turizme büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Kemer’in sualtı güzelliklerini tüm dünyaya gösteriyoruz. Organizasyona katkı koyan herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Organizasyon, yarın düzenlenecek olan ödül töreni ile devam edecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

21. Uluslararası Kemer Sualtı Günleri Devam Ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İsu Personeline “Empatik İletişim” ve “Sıfır Atık” Eğitimi- Güncel Haberler Ayasofya Açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan; 24 Temmuz Cuma Günü Ayasofya’yı Açıyoruz! AKM’in kalbi Türk Telekom Opera Salonu’nda  gala gecesine özel performans- Güncel Haberler Metruk binalar huzur ortamı için yıkılıyor- Güncel Haberler Aydın Tabip Odası’ndan Başkan Çerçioğlu’na Ziyaret- Güncel Haberler OPPO, Orta ve Doğu Avrupa’da Rekor Büyüme Elde Etti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat