Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

23 Aralık Cuma Reyting sonuçları

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » 23 Aralık Cuma Reyting sonuçları
Google News Abone Ol
23 Aralık Cuma Reyting sonuçları

Tv gündemini takip eden televizyon izleyicileri  ve özellikle dizi fanları tarafından takip edilen reyting sonuçları verileri açıklandı. Dizilerin, yarışma programlarının ve haber bültenlerinin ilk sıralarda yer aldıkları reytinglerde 23 Aralık cuam gününün liderleri belli oldu. Peki, dün en çok hangi dizi ve program izlendi? İşte günün reyting sonuçları, total, AB ve ABC1 reyting sıralaması…

23 Aralık Cuma Tv reyting sonuçları açıklandı.

Total reyting grubunda 1. sırada Star TV ekranlarının sevilen dizisi “Yalı Çapkını”, 2. sırada ATV’de ekranlara gelen “Esra Erol’da”, 3. sırada ise “Yalı Çapkını” özet bölümü yer aldı.

AB reyting grubunda lider “Yalı Çapkını” dizisi, 2. sırada “Kızılcık Şerbeti” dizisi, 3. sırada ise “Yalı Çapkını” özet bölümü yer aldı.

23 Aralık 2022 Cuma Reyting sonuçları

Total Reyting İlk 10

total reyting

AB Reyting İlk 10

ab reyting ilk 10

20+ABC1 Reyting İlk 10

abc reyting ilk 10

Reytingler hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izlenme durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

23 Aralık Cuma Reyting sonuçları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ASKİ, Yoğun Yağışlara Karşı Önlem Alıyor- Güncel Haberler İngiltere Caz Sahnesinin Başarılı Saksafoncusu Nubya Garcia 29 Mayıs’ta Zorlu PSM’de!- Güncel Haberler İBB Şehir Tiyatroları Açıkhava yaz oyunları Antigone ile sona erdi- Güncel Haberler Türkiye Kültür Yolu Festivalleri 2023 yılında 10 şehirde yapılacak- Güncel Haberler Kalekim’in yıllık net karı yüzde 158.5’lik artışla 213.2 milyon TL oldu- Güncel Haberler Malkara Belediyesi Mart Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat