25 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu mı, Üç Kuruş mu, Survivor mı, Hakim mi,Yasak Elma mı? Reytingler Merak ediliyor!

Sıradaki içerik:

25 Nisan Pazartesi Reyting sonuçları: Alparslan Büyük Selçuklu mı, Üç Kuruş mu, Survivor mı, Hakim mi,Yasak Elma mı? Reytingler Merak ediliyor!

e
sv

26 Nisan Salı reyting sonuçları açıklandı! Üç Kız Kardeş, Destan, Baba reyting sıralaması

27 Nisan 2022 12:30
26 Nisan reyting sonuçları çıktı. Salı akşamı Tv'de Baba dizisi, Üç Kız Kardeş dizisi, Destan dizisi, Masumlar Apartmanıdizisi, Survivor All Star ve Evlilik Hakkında Her Şey seyirci ile buluştu. Yayınlanan bu dizi, program ve filmlerin reyting sonuçları TİAK ölçümleri neticesinde belli oldu. Peki Salı reyting sıralamasına göre en çok ne izlendi? İşte AB, Total ve 20+ABC1 26 Nisan 2022 reyting sonuçları
26 nisan salı reyting

26 Nisan salı günü akşamı Atv ekranlarında Destan dizisi, Kanal D ekranlarında Üç Kız Kardeş dizisi, Star TV’de Düğün Dernek yerli sinema, FOX Tv ekranlarında Evlilik Hakkında Her Şey dizisi, TRT 1’de Masumlar Apartmanı dizisi, Show TV’de Baba ve TV8’de Survivor yapımları yayınlandı. Peki reytinglerde birinciliği kim kazandı?

Günlük olarak yayımlanan dizi ve programların izlenme oranları, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralanıyor.

Peki, 26 Nisan 2022 Salı reyting sıralamasına göre en çok ne izlendi? Hangi dizi ve yarışma programları birbiriyle kapıştı? İşte 26 Nisan 2022 Salı reyting sonuçları…

26 Nisan 2022 Salı reyting sonuçları

26 nisan reyting

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Tv yayın akışı ve Tv rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.