Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

26 Şubat Cumartesi Reyting sonuçları çıktı! Dünkü reyting sonuçları…

Ana Sayfa » Cumartesi Reyting Sonuçları » 26 Şubat Cumartesi Reyting sonuçları çıktı! Dünkü reyting sonuçları…
Google News Abone Ol

26 Şubat Reyting sonuçları Cumartesi günü nasıl oldu? hemen bakalım:

26 şubat 2022 Cumartesi günü reytinglerde öncelikle Total izleyici grubuna bakalım. Totalde birinciliği Gönül Dağı, ikinciliği Kardeşlerim, üçüncülüğü ise Survivor All Star alıyor. Fox Haber ve Show Ana Haber reytinglerde en çok izlenen haber programları. Şarkılar Bizi Söyler ve Güldür Güldür Show da reytinglerde ilk 10 program arasına giriyorlar.

26 Şubat Cumartesi Reyting sonuçları

26 şubat cumartesi reyting sonuçları

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

26 Şubat Cumartesi Reyting sonuçları çıktı! Dünkü reyting sonuçları… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Bayındır’ın Tarihi Sokakları Canlanıyor- Güncel Haberler Novartis Teknik Operasyonlar “Türkiye’nin En İyi İşyeri” seçildi- Güncel Haberler Tüpraş, Dijital Dönüşüm Yolculuğunda Büyük Veriden Değer Yaratarak Güçleniyor- Güncel Haberler hep kitap ile çocukların mitoloji dünyasındaki yolculuğu tam gaz devam ediyor- Güncel Haberler Toplumsal Cinsiyet Eşitliğine Karşı Bir İktidarın Boşanma ve Nafaka Konularındaki Düzenlemeleri Kadınların Lehine Olamaz!- Güncel Haberler ‘Kurmaca Mekânlar’ adlı karma sergi Ağustos’ta Trump’ta- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat