Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

27 Nisan Reyting sonuçları: Kuruluş Osman mı, Oğlum mu, Gülümse Kaderine mi?

Ana Sayfa » Çarşamba reyting sonuçları » 27 Nisan Reyting sonuçları: Kuruluş Osman mı, Oğlum mu, Gülümse Kaderine mi?
Google News Abone Ol

27 Nisan çarşamba reyting sonuçları nasıl oldu? Çarşamba günü yayınlanan programlar arasında en çok izlenen yapım merka konusu. 27 Nisan 2022 Çarşamba günü yayınlanan dizi, film ve haberlerin reytingleri belli oldu. Total izleyici grubunda birinci sırada Kuruluş Osman dizisi, ikinci sırada ise Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Kadir Gecesi Özel, üçüncü sırada ise Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yerini aldı.

AB Grubunda ise birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Ramazan Sevinci yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda ise birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Annenin Sırrıdır Çocuk yer aldı.

27 Nisan 2022 Çarşamba reyting sonuçları

27 nisan çarşamba reyting

27 nisan reyting ab

27 nisan reyting abc

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Tv yayın akışı ve Tv rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

27 Nisan Reyting sonuçları: Kuruluş Osman mı, Oğlum mu, Gülümse Kaderine mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kristine Opolais ve Murat Karahan’dan Başkent Kültür Yolu Festivali’nde Muhteşem Konser- Güncel Haberler Taahhüt Sektörü Büyümeye Devam Ediyor- Güncel Haberler 600 Yıllık Manda Köyü’nden Türkiye’ye Çağrı- Güncel Haberler Darüşşafaka Cemiyeti ilk Metaverse Etkinliğini Dünya Kadınlar Günü’nde Gerçekleştirdi- Güncel Haberler “Genco” belgeseli Nilüfer’de izleyici ile buluştu- Güncel Haberler Ankara Büyükşehir Belediyesi İle UNICEF Erken Çocukluk Eğitimi Alanında Ortak Çalışacak- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat