Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. Yılı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. Yılı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. Yılı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı- Güncel Haberler

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yılı kutlamaları, 29 Ekim 2022 Cumartesi günü saat 10.00'da Atatürk Bulvarı üzerinde kutlandı.

 

 Cumhuriyet Bayramı kutlama programı öncesi Kaymakamlık Makamında Tebrikat töreni yapılarak, Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tnk. Alb. Recai Ata, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Malkara Meslek Yüksek Okulu Müdür Vekili Metin Dağ tebrikleri kabul etti.

 

Cumhuriyet Bayramı kutlama programına; Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tnk. Alb. Recai Ata, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Cumhuriyet Savcısı İbrahim Gürbüz, İlçe Jandarma Komutanı Adem Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Basri Karakuş, Malkara Meslek Yüksek Okulu Müdür Vekili Metin Dağ, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, Ahmet Nazif Balcı, İsmail Akkaya, siyasi parti başkanları ve temsilcileri, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşu başkanları ve temsilcileri, asker-i erkân, okul müdürleri, dernek başkanları, gaziler, basın mensupları, muhtarlar, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tnk. Alb. Recai Ata, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul kutlama törenine katılan vatandaşların Cumhuriyet Bayramını kutladılar.

 

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşunda bulunulmasının ve İstiklal Marşı'mızın okunmasının ardından Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

 

Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel’in konuşmasının ardından program etkinlikleri kapsamında, Nurten Hüsnü Pullukçu Ortaokulu öğrencileri Kayra Karakartal “Akdeniz’e Doğru” Zeynep Çelebi ve Enes Öz ise “Bugün” adlı şiirleri okudular.

 

Şiirlerin okunmasının ardından Nurten Hüsnü Pullukçu Ortaokulu öğrencilerinin Sosyal Bilgiler öğretmeni Ferdi Akdeniz önderliğinde hazırladıkları “Ya İstiklal Ya Ölüm” adlı gösteri sergilendi.

 

Gösterinin akabinde Malkara Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Halk Oyunları Öğrenci Ekibi, Halk Oyunları Yetişkinler Ekibi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü sporcuları Taekwondo gösterilerini gerçekleştirdiler.

 

Cumhuriyet Bayramı’nın 99. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Cumhuriyet” konulu resim, şiir, kompozisyon ve satranç turnuvası yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

 

Ödül töreninin ardından ilkokul, ortaokul, lise ile 95. Zırhlı Tugay Komutanlığı merasim bölüğü ve gaziler geçit töreni gerçekleştirdiler.

 

Geçit töreninin ardından Cumhuriyet Bayramı kutlama programı son buldu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 99. Yılı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Erasmus Öğrencileri Başkan Arısoy’u Ziyaret Etti- Güncel Haberler Twitter’dan Yeni Bir Özellik Daha: Tip Jar – Bahşiş Kutusu Menteşe Kent Meydanı Açılışa Hazırlanıyor – Güncel Haberler Zorlu PSM’de Bu Ay; Ekim- Güncel Haberler Proparco’dan AKLease’e 35 milyon dolarlık enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji kredisi- Güncel Haberler 2021 genelinde toparlanma gösteren Bileşik Endeks,  mevsimselliğin de etkisiyle yılı gerileme ile kapattı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat