Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

30 Ekim 2023 Pazartesi Günü Reyting Sonuçları: İzleyicilerin Tercihleri Belli Oldu!

Ana Sayfa » Pazartesi reyting sonuçları » 30 Ekim 2023 Pazartesi Günü Reyting Sonuçları: İzleyicilerin Tercihleri Belli Oldu!
Google News Abone Ol

30 Ekim 2023  pazartesi günü reyting sonuçları heyecanla beklenen bir gün olarak geldi. Medya dünyasının ve televizyon izleyicilerinin merakla takip ettiği reyting verileri nihayet açıklandı. Hangi dizilerin, yarışma programlarının ve haber bültenlerinin ilk sıralarda yer aldığına dair bilgileri öğrenmek için sabırsızlanan birçok kişi vardı. Bu tarihte ekranlarda izlenen programlar, izleyici tercihleriyle sıralandı.

pazartesi günü reyting sonuçları

Total reyting sonuçlarına göre, 30 Ekim’de Atv’de yayınlanan “Müge Anlı Tatlı Sert” birinci sırada yer aldı. Ardından Star TV’de yayınlanan “Ömer” ikinci sırayı alırken, TV8’de ekrana gelen “Masterchef Türkiye All Star” üçüncü sırayı elde etti. Bu sonuçlar, izleyicilerin tercihlerini yansıtan önemli bir gösterge olarak karşımıza çıktı.

AB kategorisinde ise “Masterchef Türkiye All Star” birinci sırayı alarak dikkat çekti. İkinci sırada “Ömer” bulunurken, üçüncü sırayı TRT1’de ekrana gelen “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisi elde etti. Bu sonuçlar, farklı kategorilerdeki izleyici kitlesi tarafından tercih edilen programları gösteriyor.

Reyting sonuçları her gün merakla bekleniyor ve izleyici tercihleri, medya dünyasının nabzını tutmada önemli bir rol oynuyor. 30 Ekim 2023 reyting sonuçları da bu bağlamda televizyon endüstrisinin izleyiciyle buluşan yapımlarını sıralamada bize rehberlik ediyor.

30 Ekim 2023 Pazartesi Günü Reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
2 OMER STAR TV
3 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
4 ESRA EROL’DA ATV
5 SAFIR ATV
6 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
7 ATV ANA HABER ATV
8 BAMBASKA BIRI FOX
9 SAFIR (OZET) ATV
10 OMER (OZET) STAR TV

AB İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 OMER STAR TV
3 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
5 OMER (OZET) STAR TV
6 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
7 KANAL D ANA HABER KANAL D
8 BAMBASKA BIRI FOX
9 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR OZET TV8
10 SAFIR ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 MASTERCHEF TURKIYE ALL STAR TV8
2 OMER STAR TV
3 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
4 ALPARSLAN BUYUK SELCUKLU TRT 1
5 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
6 OMER (OZET) STAR TV
7 ESRA EROL’DA ATV
8 SAFIR ATV
9 ATV ANA HABER ATV
10 BAMBASKA BIRI FOX

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

30 Ekim 2023 Pazartesi Günü Reyting Sonuçları: İzleyicilerin Tercihleri Belli Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  10. Boğaziçi Film Festivali’ne Sayılı Günler Kaldı- Güncel Haberler İstanbul Pandemi nedeniyle ilk kez göç verdi- Güncel Haberler DJ Mahmut Görgen’den Proje Albümü- Güncel Haberler 8 Mart’a Hazırlanıyor- Güncel Haberler Aleyna Tilki, Cornetto Aşk Ateşi ile bu yaz kalpleri eritecek.- Güncel Haberler ‘Müzede Eskiz Atölye Çalışması’- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var? 2 Aralık Cumartesi Reyting sonuçları Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat