6 Eylül Salı Reyting sonuçları: Kusursuz Kiracı Total’de lider

07.09.2022

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

6 Eylül Salı Reyting sonuçları: Kusursuz Kiracı Total’de lider

6 Eylül 2022 Salı reyting sonuçları açıklandı mı? sorusunun cevabını özellikle dizi fanları merakla araştırılıyor. Genelde 10.00-10.30 arasında açıklanan veriler ve sıralamalar için birçok iddialı yapım var. Özellikle prime time kuşağında yayınlanan diziler, yarışmalar, programlar, ana haber bültenleri ve çok daha fazlası hakkında araştırma yapılarak bilgi sahibi olmak isteniyor. Peki, dün en çok hangi dizi veya program izlendi? 6 Eylül Salı reyting sonuçları haberimizde.

Total reyting grubunda  zirvede TV8’de seyirci ile buluşan “MasterChef Türkiye”, 2. sırada FOX’ta ekranlara gelen Kusursuz Kiracı dizisi, 3. sırada ise ATV’de yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı yer aldı. AB’de zirvede “MasterChef Türkiye”, 2. sırada “Kusursuz Kiracı”, 3. sırada ise “Müge Anlı ile Tatlı Sert” yer aldı.

6 Eylül Salı Reyting sonuçları

Bu yazıda neler var?

salı reyting sonuçları

salı reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reytingtv.com

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz