Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

6 Ocak 2022 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı

Ana Sayfa » Perşembe reyting sonuçları » 6 Ocak 2022 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı
Google News Abone Ol

6 Ocak perşembe günü reyting sonuçları nasıl oldu? Total izleyici grubunda birinciliği Masterchef Türkiye, ikinciliği Esra Erol’da, üçüncülüğü ise Selçuk Tepeli ile Fox TvAna Haber aldı.

AB Grubunda ise birinci sırada Masterchef Türkiye, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber, üçüncü sırada ise Müge Anlı ile Tatlı Sert yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda ise birinci sırada Masterchef Türkiye, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile Fox Tv Ana Haber, üçüncü sırada ise Müge Anlı ile Tatlı Sert yer aldı.

6 Ocak 2022 Perşembe Reyting Sonuçları

6 ocak reyting

Reyting sıralaması hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

6 Ocak 2022 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  İKÇÜ’de Erasmus Günleri- Güncel Haberler Balkan Panorama Film Festivali’ne Muhteşem Açılış- Güncel Haberler Dikili Uğur Mumcu’yu andı- Güncel Haberler Pera Öğrenme’nin Yarıyıl Atölyeleri Devam Ediyor- Güncel Haberler “Yarını Kodlayanlar” fikir maratonunda gençler çevreyi korumak için çözüm üretti- Güncel Haberler İBB Şehir Tiyatroları Açık Hava Yaz Oyunları Ağustos Biletleri Satışa Sunuluyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat