Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

70 sanatçının 100’ü aşkın eserinin sergileneceği BASELECTED sergisi açıldı.- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » 70 sanatçının 100’ü aşkın eserinin sergileneceği BASELECTED sergisi açıldı.- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca gerçekleştirilen Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında izleyicilerle buluşmaya başlayan BASELECTED sergisi ön gösterimine Kültür Bakanı Yardımcısı Ahmet Misbah Demirci, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Kültür ve Turizm Bakanı’nın eşi Pervin Ersoy ve pek çok sanatsever katıldı.

 

Daha önce BASE’in ilk 5 edisyonuna katılmış Türkiye’nin 4   bir yanından sanatçıların güncel üretimlerinin yer aldığı bir seçkiden oluşan Baselected, Derya Yücel’in küratörlüğünde, resim, seramik, video, heykel, yerleştirme, fotoğraf, baskı, cam ve grafik tasarım gibi geniş bir yelpazede eserlerin bir araya geldiği 70 sanatçıya ait 100’ü aşkın eseri kapsıyor.  Sergi eş zamanlı olarak base adresinden de izlenebilecek.

 

Sergide 12 Haziran’a kadar  ‘Dilara Göl ile Mono Baskı Atölyesi’, ‘Delal Eken ile Rapido Çizim Atölyesi’, ‘Çiğdem Akgün ile Kolaj Portre Atölyesi’ ve ‘Seda Boy ile Seramik Figür Heykel Atölyesi’ gibi halka açık ve ücretsiz sanat atölyeleri de yer alacak.  Atölyelere katılmak isteyenler ‘base.ist’ web adresinden ön kayıt yaptırabilecek.

 

BASELECTED sergisi, bu sene 53 farklı kültür sanat kurumunun da katılımıyla 84 noktada gerçekleşecek ve 4 bin 500'ün üzerinde sanatçı ile bin 500'den fazla etkinlik yapılacağı Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında 28 Mayıs – 12 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 

Sergi ziyaret ve atölye katılımı ücretsiz. 

 

Adres: 

Cercle d’Orient, Grand Pera

İstiklal Cad. No:56-58, Beyoğlu

 

Sergi ziyaret saatleri: 11:00-19:00

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

70 sanatçının 100’ü aşkın eserinin sergileneceği BASELECTED sergisi açıldı.- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Van Büyükşehir Belediyesinin Şiir Dinletisine Yoğun İlgi- Güncel Haberler Dijital Pazarlamada Başarılı Olmanın 3 Yolu- Güncel Haberler 9 Ağustos Reyting sonuçları 25 Haziran 2022 Cumartesi reyting sonuçları.. Sigorta endüstrisi Metaverse için yeni istihdam arayışında- Güncel Haberler Enkoprezis genellikle 5 yaşındaki erkek çocuklarında görülüyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat