8 Mart Dünya Kadınlar Günü dayanışma temasıyla kutlanıyor

05.03.2021

0 Yorum

Alışveriş ve eğlencenin gözde noktası Metropol İstanbul, her 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerini dayanışma temalı hediyelerle karşılıyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dayanışma temasıyla kutlanıyor

Alışveriş ve eğlencenin gözde noktası Metropol İstanbul, her 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerini dayanışma temalı hediyelerle karşılıyor. Metropol İstanbul, kadın ziyaretçilerine Silivri Çantaköy kadınlarının el emeğiyle hazırladığı makrome anahtarlık armağan ederek kadın dayanışmasına değer katıyor.  

 

 

Sosyal sorumluluk projeleriyle birçok kurum ve derneğe destek olan Metropol İstanbul, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü anlamlı bir paylaşımla kutlayacak. Kadın dayanışmasını desteklemek amacıyla yola çıkan Metropol İstanbul, 8 Mart günü AVM’ye gelen tüm kadın ziyaretçilerine el emeği makrome anahtarlık armağan edecek. Silivri Çantaköy kadınlarının el emeğiyle hazırlanan anahtarlıklar, kadın emeğine katkı sağlayarak dayanışma ruhuna ortak olacak. Her yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel paylaşımlar yapan ve bu yıl Silivri Çantaköy Kadın Derneği’yle gerçekleştirdiği işbirliğiyle kadınlara destek olmayı amaçlayan Metropol İstanbul verdiği desteği gelenekselleştirerek önümüzdeki yıllarda da devam ettirecek. Hünerli eller tarafından hazırlanan ve geleneksel motiflerin yaşatıldığı makrome anahtarlıklar dayanışma temasıyla kadın ziyaretçilere armağan ediliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yazar: BYZHA

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ