Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı- Güncel Haberler

Türk milletinin bağımsızlık nişanı olan Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

 

99. yıl önce, büyük yokluklar içinde destan yazan İstiklal Kahramanlarımızı ve Cumhuriyetimizin banisi Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle yâd ediyorum… Bugün tıpkı İstiklal Harbinde olduğu gibi aynı vatan sevgisi ve bağımsızlık ruhuyla terörle mücadele edip, vatan müdafaası yaparken şehit düşen kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, gazilik şerefine erişen kahramanlarımıza sonsuz bir teşekkürü borç biliyorum.

 

Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl dönümünü büyük bir heyecan ve gururla beklerken, güçlü Türkiye hedefine de hızla ilerliyoruz. Bu süreçte yurdumuzun gerek ekonomik gerekse sosyal ve demokrasi yönünden ilerleyişini göğsümüz kabararak izliyor, bu ilerleyişe katkı sunma şerefini yaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti bugün geldiği noktaya zorlu ve engebeli yolları aşarak ulaşmış ve bu meşakkatli yollar milletimizin bağımsızlık ruhunu köreltmek şöyle dursun azmini alevlendirmiştir. Cumhuriyetimizi büyük, küçük, kadın, erkek tek yürek olarak inşa eden aziz Türk milleti birlik ve beraberlik duygusunu asla kaybetmeyecektir.

 

Dün, bugün ve yarın Cumhuriyet her birimiz için kelimelere sığmayacak farklı anlamlar ifade etmiştir ve edecektir. Ancak kuruluştan geleceğe değişmeyen tek şey bağımsızlık aşkı ve bayrak sevgisiyle kalplerde büyüyen Cumhuriyet ruhu olacaktır.

 

Dün atalarımızın ve bugün bizlerin olduğu gibi yarın evlatlarımız Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olacak ve onu koruyup yüceltecektir. Cumhuriyetimizin banisi, ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün o unutulmaz sözünde söylediği gibi “Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır”

 

Büyük bir onur ve gururla bir kere da Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Lüleburgaz’da müzik sesleri!- Güncel Haberler Ressam Nihat Kahraman’ın “Güz” Resimleri Aydın’da- Güncel Haberler Cigna’nın ‘COVID-19 Küresel Etki Araştırması’nın Beşincisi Yayınlandı Niğde Belediyesi’nden Üniversite Adaylarına Tercih Danışmanlığı- Güncel Haberler 31 Ağustos Salı Reyting Sonuçları Sağlıklı ve Mutlu Yaş Almak İçin Bu Önerilere Kulak Verin- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat