Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Aksa Doğalgaz // Doğal Gaz Aboneliğine 8 Taksit Fırsatı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Aksa Doğalgaz // Doğal Gaz Aboneliğine 8 Taksit Fırsatı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye’nin dört bir yanında doğal gaz dağıtım hizmeti sunan Aksa Doğalgaz, faaliyet bölgesindeki 27 ilin tamamında taksit kampanyası başlattı.

 

Doğal gaza geçmek isteyen vatandaşlara ödeme kolaylığı sağlamaya devam eden Aksa Doğalgaz, Mart ve Nisan aylarında anlaşmalı kredi kartlarıyla yapılan ödemelerde abone bağlantı bedelinde 8 taksit imkânı sunuyor.

 

Türkiye’nin dört bir yanındaki 27 il, 223 ilçe ve beldede 4 milyon aboneye hizmet veren Aksa Doğalgaz, lisans alanındaki tüm şehirlerde başlattığı taksit kampanyasıyla vatandaşları doğal gaz konforuyla tanışmaya davet ediyor. Mart ve Nisan ayları boyunca geçerli olan kampanya kapsamında doğal gaz abonesi olmak isteyenler, anlaşmalı banka kredi kartlarını kullanarak abone bağlantı bedellerini 8 taksitte ödeyebilecek. 

 

Şirket, aynı dönemde doğal gaz sözleşmesi imzalayan abonelerine ise anlaşmalı banka kredi kartlarına güvence bedelinde 3 taksit imkânı sunuyor.

 

Abonelik Bedellerinizi 8 Taksitle Ödeyerek Doğal Gaz Konforuna Şimdi Geçin

 

Kullanıcılarına pek çok avantaj sağlayan ekonomik, konforlu ve doğa dostu doğal gazı, dilerseniz sadece mutfakta, dilerseniz banyoda sıcak su amaçlı ya da dilerseniz evinizin her yerinde güvenle kullanabilirsiniz. Pişirmede ve sıcak su kullanımında tüpe göre yaklaşık 5 kat**, ısınmada ise kömüre göre 2 kat** daha ekonomik olan doğal gazla enerji giderlerinizde önemli oranda tasarruf edebilirsiniz.

 

Siz de bu avantajlardan faydalanmak için hemen aksadogalgaz.com.tr’yi ziyaret ederek doğal gaz ve abonelik süreçleriyle ilgili detaylı bilgi alabilir; Abone Olmak İstiyorum formunu doldurarak doğal gaz aboneliği için başvuruda bulunabilirsiniz.

 

*Taksit kampanyası, 01.03.2022-30.04.2022 tarihleri arasında anlaşmalı banka kredi kartlarıyla yapılacak abone bağlantı bedeli ödemeleri için geçerlidir.

**Karşılaştırmalar, Kasım 2021 piyasa verilerine göre yaklaşık olarak hesaplanmıştır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Aksa Doğalgaz // Doğal Gaz Aboneliğine 8 Taksit Fırsatı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Doğru İnsanla Her Şey Çok Kolayken Yanlış İnsanlarda Niye Israr Ediyoruz Belediye Başkanı Savran’ın Yarıyıl Tatili Mesajı- Güncel Haberler Büyükşehir, Finike Kanalizasyon Şebeke Hattı’nda ilk kazmayı vuruyor- Güncel Haberler Hereke Sahil Parkındaki basketbol sahasında sona doğru- Güncel Haberler Texaco sahaya çıktı, 20 bin ustayla buluştu- Güncel Haberler Boyunuzun kısaldığını düşünüyorsanız mutlaka bir doktora görünün!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat