Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Aksa Elektrik’in üçüncü geleneksel resim yarışması başladı!

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Aksa Elektrik’in üçüncü geleneksel resim yarışması başladı!
Google News Abone Ol

Aksa Elektrik’in bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “Senin Enerjin Senin Resmin” resim yarışması 7 Haziran’da başladı. Türkiye’nin 81 ilinde 5, 6, 7 ve 8. sınıf düzeyinde eğitim gören çocukların katılabileceği projede, çocuk gözünden “Enerji Tasarrufu” resmedilecek.
 

Aksa Elektrik’in bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “Senin Enerjin Senin Resmin” resim yarışması 7 Haziran’da başladı. Türkiye’nin 81 ilinde 5, 6, 7 ve 8. sınıf düzeyinde eğitim gören çocukların katılabileceği projede, çocuk gözünden “Enerji Tasarrufu” resmedilecek. 

Dereceye giren ilk 20 esere ödüllerin verileceği yarışmaya çocuklar, #TasarrufBizdenSorulur etiketiyle enerji tasarrufuna dikkat çekecek resimleriyle başvurabiliyor.

 

Aksa Elektrik’in bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği “Senin Enerjin Senin Resmin” yarışması 7 Haziran’da başladı. Hayal güçlerini yetenekleriyle buluşturacak geleceğin büyük ressamları bu yıl “Enerji Tasarrufu” nu resmedecek.  

 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen “Senin Enerjin Senin Resmin’’ yarışması, çocukların enerji tasarrufu konusunda farkındalıklarının artması ve bilinçlenmelerinin sağlanması amacıyla “Enerji Tasarrufu” temasıyla gerçekleşiyor. Covid-19 önlemleri kapsamında, online kanallardan katılımın sağlanacağı resim yarışması projesine çocuklar, Aksa Elektrik’in Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarına resimlerini göndererek katılabilecek. Projeye, 21 Haziran 2021 tarihine kadar tüm Türkiye’den 5, 6, 7 ve 8’inci sınıfta eğitim gören çocuklar başvurabilecek.

 

Yarışmayı kazananlar 28 Haziran 2021 tarihinde Aksa Elektrik’in sosyal medya kanallarında açıklanacak. Aksa Elektrik tarafından belirlenen jürinin seçtiği yarışmada ilk 10’ a girmeye hak kazanan çocuklar tablet, 11-20 arasında dereceye giren 10 çocuk da kırtasiye masrafları için 250 TL’lik hediye çeki kazanacak.

 

Çocuk gözünden “enerji tasarrufu” resmedilecek

 

Aksa Elektrik “Senin Enerjin Senin Resmin” yarışmasına başvurmak için ebeveynlerin veya yasal temsilcilerin, Aksa Elektrik’in Instagram veya Facebook hesaplarını takip etmesi ve sosyal medyadan mesaj yoluyla   resimleri iletmesi yeterli olacak. Katılmak isteyen çocukların, kurşun kalemle çizip boyadıkları veya direkt pastel boya, sulu boya, keçeli kalem, kuru boya gibi alternatif boyalarla yaptıkları resimlerin istedikleri bir bölümüne #TasarrufBizdenSorulur yazarak resimlerini ebeveynlerinin bilgileriyle birlikte paylaşması gerekiyor. Resimlerin sağ arka köşesine yarışmaya katılan çocuğun adı soyadı, yaşı, velisinin adı soyadı ve cep telefonu bilgisi yazılarak, bu kısmın da görsel olarak mesaj bölümünden iletilmesi yarışmanın şartları arasında yer alıyor. 

 

Aksa Elektrik’in “Senin Enerjin Senin Resmin” / #TasarrufBizdenSorulur Resim Yarışması’na katılım koşulları hakkında detaylı bilgiye Aksa Elektrik’in Instagram, Facebook sayfalarından veya web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Aksa Elektrik’in üçüncü geleneksel resim yarışması başladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  İki İspanyol Sanatçı ‘Tanınmayan İstanbul’u Anlatıyor- Güncel Haberler sahibinden.com “Sürdürülebilirlik Raporu”nu Açıkladı- Güncel Haberler Yemeksepeti’nden evden çalışmayı sürdüren şirketler için bulut yemekhane çözümü: Yemeksepeti Kurumsal Cüzdan- Güncel Haberler Öğretim Üyelerimize Avrupa Birliği’nden Büyük Destek- Güncel Haberler Yenidoğanlar, Covid-19 riskine karşı nasıl korunmalı? Seda Okuyucu’dan İddialı Bir Merhaba- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat