Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Aldatmak Dizisi 28. Bölümüyle İzleyenleri Şaşırttı: Karakterler Arasındaki İlişkiler Karmaşıklaşıyor!

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Aldatmak Dizisi 28. Bölümüyle İzleyenleri Şaşırttı: Karakterler Arasındaki İlişkiler Karmaşıklaşıyor!
Google News Abone Ol
Aldatmak Dizisi 28. Bölümüyle İzleyenleri Şaşırttı: Karakterler Arasındaki İlişkiler Karmaşıklaşıyor!

Aldatmak dizisi, dün akşam ekrana gelen 28. bölümüyle yine seyircileri ekran başına kilitledi. TIMS&B Productions’ın yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği dizi, Zeliş’in Yeşim ile akrabalığının ortaya çıkmasıyla bomba etkisi yarattı.

Zeliş’in kendi ailesi hakkındaki gerçekleri öğrenmesiyle yıkılan karakter, İlknur ve Yeşim’in foyasının da ortaya çıkmasına sebep oldu. Tarık ise bu anlara tanık olduktan sonra Yeşim’den hesap sordu. Ozan’ın hayatına girmesinin tesadüf olmadığını savunan Güzide ise Ozan’ın kafasını karıştırdı. Ozan, Zeliş’e karşı bakış açısını sorgulayarak büyük bir tartışma yaşadı.

Zeliş, Ozan ve ailesine karşı mahcup olduğu için Oltan’ın verdiği kuryelik görevini yaparak kendini tehlikeye attı ve karşılığında Güzide’nin eşyalarının parasını ödedi. Güzide, Zeliş’in bu davranışından etkilendi ve söylediklerinde samimi olduğuna inandı.

Oylum ise geçirdiği trafik kazasında ölümle burun buruna gelirken, Behram kendini Oylum için siper etti. Behram’ın canını hiçe sayarak Oylum’un hayatını kurtarması Güzide’nin Behram hakkındaki düşüncelerinin önüne geçmesine yetmedi. Behram’ın annesi Mualla’nın Diyarbakır’dan gelmesi ise Oylum ve Behram ilişkisinde dengelerin değişmesine sebep oldu.

Aldatma Dizisi Reytingleri

Sezai, Elmas ve Güzide’nin çabalarıyla sonunda serbest kalan Sezai, Güzide ile birlikte vakit geçirmeye başladı. Ancak Tarık’ın karanlık işlerinden uzak durmak isteyen Güzide, bir an evvel Tarık’tan boşanmaya çalışsa da Tarık’ın boşanmak istememesi işleri iyice karıştırdı.

Aldatmak dizisi, yine heyecan dolu bir bölümle seyircilerin beğenisini kazandı. Karakterlerin arasındaki ilişkilerin giderek karmaşıklaşması, diziye olan ilgiyi artırıyor. Seyirciler, bir sonraki bölümde neler olacağını merakla bekliyor.

Aldatmak Dizisi 29. Bölüm Fragmanı ..

Aldatmak Dizisi 28. Bölümüyle İzleyenleri Şaşırttı: Karakterler Arasındaki İlişkiler Karmaşıklaşıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

E-imzayla hayatımız kolaylaşacak- Güncel Haberler Zeynep Bastık düğünde üç gelinlik giydi- Güncel Haberler Efeslim Kart Artık Daha Güçlü – Güncel Haberler Konut Aidatlarındaki Artış Yüzde 51,98 İle Kira Artış Oranını Geride Bıraktı- Güncel Haberler EÜ  “Öğrencilerin Kariyer Gelişimini En Etkin Şekilde Destekleyen Üniversite”  ödülünü alan ilk ve tek üniversite oldu- Güncel Haberler Ezgizem’den Baby Shower partisi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı?

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat