ALİ ERSAN DURU SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNDE

30.09.2020

0 Yorum

Ali Ersan Duru Sen Çal Kapımı dizisine katıldı. Efe Akman, Eda ve Serkan için nasıl bir değişiklik yaratacak merak ediliyor.

ALİ ERSAN DURU SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNDE

Sevilen dizi Sen Çal Kapımı, kadrosuna İsmail Ege Şaşmaz çıktıktan sonra yeni bir ismi kattı. Ali Ersan Duru Sen Çal Kapımı kadrosunda. Efe Akman karakterine can verecek olan oyuncu karakteriyle şimdiden kendinden bahsettirmeyi başardı. Setteki oyuncu arkadaşlarıyla sosyal medya üzerinden paylaşım yapmaya bile başlayan oyuncu şimdiden ekibe ısınmış gibi duruyor.  Yeni imajı ve uzun saçlarıyla da kendisi açısından değişiklik yapan Ali Ersan Duru’nun karakteri Efe Akman’ın Eda ve Serkan üzerinde nasıl bir yaratacağı merak ediliyor. Tam her şey yoluna girdi derken tekrar bir hayal kırıklığı yaşanabilir mi?

Bu yazıda neler var?

NEREDE KALMIŞTIK?

Sen Çal Kapımı dizisinde en son nerede kaldığımızı hatırlayalım. Eda İtalya’ya gitmeye karar verdi ve oradaki okulla görüşmek üzere yola koyuldu. Serkan bu sefer nihayet Eda’ya “Gitme!” diyebildi. Gelen öpücükle beraber kavuşma gerçekleşti diyebiliriz. Bu hafta da bizi romantik sahneler bekliyor. Çifte kumrular aşklarının tadını çıkaracak. Bu tat bozulacak gibi duruyor. Zannediyorum ki  Serkan’ın babasının gençlikteki ihmaliyle ölümüne sebep olduğu anne ve baba Eda’nın ailesi. Bu ortaya çıkınca Serkan ve Eda arasına buzdan duvarlar girebilir. Ayfer özellikle vereceği tepkiyle bu noktada çok önemli. Eda anne ve babasının ölümüne sebep olan ailenin veliahtıyla yapabilir mi? Aşk her şeyi affeder mi? Göreceğiz. Sen Çal Kapımı her çarşamba saat 20.00’de Fox Tv’de.

PAMİR PEKİN

Sen Çal Kapımı için çıkan Ali Ersan Duru haberlerinden bir tık önce diziye Pamir Pekin’in katılacağı konuşuluyordu. Muhtemel Efe Akman karakteri için önce Pamir Pekin düşünüldü ama olmadı. Buna senaryo, kaşe, sözleşme gibi bilemediğimiz birden fazla şey sebep olmuş olabilir. Kendisine başarılar dileyerek Ali Ersan Duru’ya “Hoş geldin.” diyoruz.

PAMİR PEKİN

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ