Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ali Yeşilırmak, Royal Canin’in Sorumlu Hayvan Sahipliği Konusundaki Çalışmalarında Fikir Lideri Oldu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Ali Yeşilırmak, Royal Canin’in Sorumlu Hayvan Sahipliği Konusundaki Çalışmalarında Fikir Lideri Oldu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bugüne kadar Royal Canin Türkiye’nin marka kimliği ile uyumlu projelere imza atan köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak, 2022 yılı itibariyle markanın misyonu çerçevesinde hayata geçirilecek projelerde fikir lideri olarak yer alacak. 

 

Hayvanlar için daha iyi bir dünyanın sorumlu hayvan sahipliği anlayışı ve uygulamalarının yaygınlaştırılması ile gerçekleşebileceğine inanan Royal Canin, hem ülkemizde hem de global ölçekte, alanlarında başarılı isimlerle yaptığı iş birlikleri ile değer yaratan projeleri hayata geçiriyor. Bu kapsamda Royal Canin, bugüne kadar marka kimliği ile uyumlu projelere imza atan köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak’ı 2022 yılı itibariyle hayata geçirilecek projelerde fikir lideri olarak konumlayacak. 

 

Köpeklerin doğasını ve davranışlarını anlama, onlarla en doğru iletişimi kurma ve onları eğitme, yönlendirme gibi konularda başarılı çalışmalar gerçekleştiren Ali Yeşilırmak, marka ile köpeklerin sağlık, sıhhat ve refahını artıracak; sahiplerinin bilinçlenmesini ve sorumlu birer hayvan sahibi olmasını sağlayacak çalışmalar konusunda iş birliği yapacak. 

 

“Ali Yeşilırmak ile yaptığımız iş birliği, hayvan sahiplerine değer katacak”

Ali Yeşilırmak ile gerçekleştirdikleri iş birliği hakkında konuşan Royal Canin Türkiye Genel Müdürü Aslı Çelikkol, “Royal Canin, ‘Hayvanlar İçin Daha İyi Bir Dünya’ misyonunu benimseyerek onlar için en yüksek düzeyde fayda sağlamaya odaklı bir marka. Vizyoner bir veteriner hekim tarafından kurulduğumuz 1968 yılından bugüne, kedi ve köpeklerin gereksinimlerini önemsiyoruz ve tüm çalışmalarımızda onların benzersiz beslenme ve sağlık ihtiyaçlarını anlama odağıyla hareket ediyoruz. Ali Yeşilırmak da hayvanlara gösterdiği sevgi ve özen ile Royal Canin değerleriyle örtüşen bir isim. Kendisi, Royal Canin’in hayvanlar için sağlamak istediği ‘daha iyi bir dünya’ misyonunu paylaşıyor ve bu hedefimizi hayvan sahiplerine anlatma noktasında, bize büyük katkı sağlayacak. Ayrıca, “Ali Yeşilırmak ile hayata geçirdiğimiz bu iş birliği, hayvan sahiplerine de değer katacak” diye konuştu.  

 

Dünyamızdaki dengeyi bulmak için sorumlu hayvan sahipliği

Royal Canin’in marka olarak değerlerini ve bakış açısını temsil etmekten dolayı çok memnun olduğunu belirten Ali Yeşilırmak, “Köpekler ile yolum ilk defa 14 yaşında iken kesişti. 6 yıl kadar narkotik dedektör köpekler ile eğitim çalışmaları gerçekleştirdim. 20’li yaşlarımdan itibaren de evde birlikte yaşadığımız köpeklerimiz ve onların sorunlarına odaklandım. Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde aldığım eğitimleri de sentezleyerek, kendi köpek eğitim sistemimi oluşturdum. Şimdi de onları daha iyi anlamaları ve değer odaklı ilişkiler kurmaları adına danışanlarıma destek vermeye devam ediyorum” dedi. Yeşilırmak sözlerine şöyle devam etti: “Hayvanlara yönelik daha bilinçli bir toplum, dünyamızdaki dengeyi sağlamada en önemli unsurların başında geliyor. Hayvanlar ile yaşam boyu birliktelikler kurmanın ve onların refahını artırarak daha iyi bir dünya sunmanın yolu, sorumlu hayvan sahipliği bilinci ve uygulamalarının yaygınlaşması ile mümkün. Bu sebeple Royal Canin ile gerçekleştireceğimiz iş birliği benim için çok değerli. Marka ile hayvanlara bakış açımız ve yaklaşımımızın uyumlu olması, hayata geçireceğimiz projelerde başarılı sonuçlar elde edeceğimizi gösteriyor. Royal Canin ile hayvanlar için aynı tutkuyu paylaştığımız için son derece memnunum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ali Yeşilırmak, Royal Canin’in Sorumlu Hayvan Sahipliği Konusundaki Çalışmalarında Fikir Lideri Oldu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Doctor Who 13. Sezon İlk Fragman Yayınlandı- Güncel Haberler Concorde Hotels & Resorts müzik dünyasının sevilen isimlerini Kıbrıs’ta ağırlıyor- Güncel Haberler Altın Portakal Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanı Yeşim Ustaoğlu- Güncel Haberler Aydın Büyükşehir Belediyesi ‘Otizmli Çocuklar Mehter Takımı’ Kurdu- Güncel Haberler Ateş Kuşları Alparslan Kimdir, Ateş Kuşları Alparslan Nereli, Ateş Kuşları Alparslan Oynadığı Diziler Hangileri ? Yerli aşı çalışmaları çevrimiçi panelde konuşulacak

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat