Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Aliağa Esnaf Odası Yönetiminden Başkan Serkan Acar’a Ziyaret- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Aliağa Esnaf Odası Yönetiminden Başkan Serkan Acar’a Ziyaret- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

 Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, 13 Şubat 2022 tarihinde yapılan Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerini kazanarak güven tazeleyen Serdar Berk ve yönetimini makamında ağırladı.

 

Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk ve yönetim kurulu üyeleri sona eren seçim yarışının ardından yaptığı kurum gezileri kapsamında Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’a ziyarette bulundu. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete oda başkanı Serdar Berk’in yanı sıra Gürhan Özberk, Mesut Erdoğan, Selmet Önal, Mustafa Turna, Serdal Akgün, Korhan Tümer, Mehmet Zeki Gül, İsmail İme, Ersin Bilgin ve Baran Karagöz’den oluşan oda yöneticileri katıldı. Sohbet havasında geçen ziyarette esnafın istek ve taleplerinin yanı sıra esnafa yönelik gerçekleştirilecek projeler ele alındı.

 

ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR: “HEP BİRLİKTE ALİAĞAYIZ”

Başkan Serkan Acar, güven tazeleyen Serdar Berk ve ekibine hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Birlik ve beraberliğin çok yüksek olduğu bir kentte yaşadıklarını belirten Başkan Serkan Acar, “Bunda esnaf odasının da çok büyük emeği var. Gerçekleştirilen kongrenin ardından seçilen ve seçilemeyen herkesle birlikte Aliağayız. Bundan sonra da Aliağamızı daha iyi seviyelere getirebilmek için çaba göstereceğiz. Mevcut sorunlarımızı dayanışma içinde çözmeye çalışacağız. Daha güzel günlere hep birlikte kavuşacağız” dedi.

 

Esnaf odası olarak Aliağa’nın geleceği için Aliağa Belediyesi ve tüm kurumlarla sürekli istişare halinde olduklarını ifade eden Aliağa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Serdar Berk, “Bundan sonraki süreçte esnaf arkadaşlarımıza daha fazla hizmet edebilmek için daha fazla çalışacağız” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Aliağa Esnaf Odası Yönetiminden Başkan Serkan Acar’a Ziyaret- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Recep Çiftçi’nin ‘Verity’ Koleksiyonu Sapphire Art’ta! Togg’da robotlar provalara başladı- Güncel Haberler Girişimcilerin Yol Haritası Girişim Yolculuğu Kitabı Çıktı- Güncel Haberler Tüp Mide Ameliyatı Sürecinde Beslenme Önerileri- Güncel Haberler 17 Temmuz Reyting Savaşı: En Çok İzlenen Yapım Hangisi Oldu? Maviye Sürgün, Üvey Anne ve Diğer Yapımlar Arasındaki Heyecan Dolu Rekabet Metropolis Antik Kenti Kazıları, Tarihi Gün Yüzüne Çıkarıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat