Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Allianz Motto Müzik, yeni belgesel serisiyle iklim krizine dikkat çekiyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Allianz Motto Müzik, yeni belgesel serisiyle iklim krizine dikkat çekiyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

2015 yılından bu yana Allianz Türkiye’nin kurumsal YouTube kanalı olarak izleyenlerin büyük beğenisini toplayan Allianz Motto Müzik, yeni belgesel serisi konseptiyle müzik ve iklim krizinin harmanlandığı, farkındalık yaratan bir içerik sunmaya hazırlanıyor.

 

Müziğe ve müzik kültürüne erişmek isteyenler için dijital dünyada bir buluşma noktası haline gelen Allianz Motto Müzik platformunda, iklim krizine dikkat çeken yepyeni bir belgesel serisi başlıyor.

 

Taner Öngür Gezegeni isimli mini belgesel serisini izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan Allianz Türkiye, müzik ve iklim krizi konularının harmanlandığı bir konsept sunuyor. Türk rock müzik tarihine büyük emekler vermiş olan ve Moğollar grubundan da tanınan Taner Öngür’ün anlatılarına dayanan belgesel serisinin ilk bölümü 1 Haziran Çarşamba günü Allianz Motto Müzik Youtube kanalında yayına girdi. İlerleyen dönemde Allianz Motto Müzik Spotify kanalında podcast olarak da yayımlanacak olan belgesel serisinin her bölümünde, Taner Öngür’ün ekoloji temalı bir parçası da dinleyenlerle buluşacak.

 

Doğaya bakış açısını değiştirecek bir hikaye anlatısı

 

Gökçe Kaan Demirkıran’ın yönetmenliğini üstlendiği Taner Öngür Gezegeni, kişilerin gündelik yaşamda doğaya olan bakış açılarını değiştirecek bir hikaye anlatıyor. Bir süre önce İstanbul’un kaosundan uzaklaşarak Heybeliada’da yaşamını sürdürme kararı alan Öngür’ün müzik hayatından kesitlerin sunulduğu ve ekolojik araştırmalarına yer verildiği belgesel serisi, izleyicilere müzik ve sürdürülebilir bir dünya anlayışının sentezini sunuyor. Öngür; ekolojik sorunlara yönelik farkındalığının nasıl başladığını, güneş enerjisinin yaşamında nasıl yer bulduğunu, bunu müziğine nasıl yansıttığını ve gündelik hayatında ekolojik dünyaya uyumlu bir şekilde yaşamanın ipuçlarını anlatıyor. Bunları yaparken Heybeliada’nın doğal atmosferinde klasikleşmiş ekoloji temalı şarkılarını izleyicilerle paylaşıyor. Taner Öngür Gezegeni; Barışarock’a, Cem Karaca’ya, Barış Manço’ya, Nükleere Karşı Türkçe Rock Festivali için sahne alan Tarkan’a selam veriyor.

 

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı konuyla ilgili, “Allianz Türkiye olarak toplumun iyiliği için çalışıyor, gelecek nesillere değer yaratan projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. Varoluş amacı, “Allianz Seninle”yi tüm paydaşlarına her an hissettirmek olan bir kurum olarak, Allianz Motto Müzik YouTube kanalımızda yayına aldığımız bu yepyeni belgesel serisinin, iklim kriziyle mücadelede farkındalık yaratacağını umuyoruz. Bu yıl izlenme süresi yaklaşık 250 bin saate, tekil görüntülenme sayısı yaklaşık 3 milyona ulaşan Allianz Motto Müzik’i değer yaratan, özgün içeriklerle beslemeye devam edeceğiz” dedi.

 

Allianz Motto Müzik, 2015 yılından bu yana güncel içerikleriyle gelişimini sürdürürken izleyenlerin büyük beğenisini kazanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Allianz Motto Müzik, yeni belgesel serisiyle iklim krizine dikkat çekiyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  TKP Ankara İl Başkanı’na “milli mutabakata güç verme” teklifi- Güncel Haberler YU-GI-OH! Master Duel’a geri sayım başladı!- Güncel Haberler Ali Ülker: “Bağımsız bilim enstitüsü kurmak en büyük hayalimiz”- Güncel Haberler Prof. Dr. Nevzat Tarhan: “Değişime ayak uydurmak için zihinsel konfor bozulmalı”- Güncel Haberler Ardıç’ın gizemi heykeller ile ölümsüzleşti- Güncel Haberler Kaspersky uzmanları, PrintNightmare güvenlik açığını kullanan kurumsal ağlara yönelik saldırı sayısının arttığını tahmin ediyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat