Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Amor Towles’ten Siyah Beyaz Bir Manhattan Hikâyesi

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Amor Towles’ten Siyah Beyaz Bir Manhattan Hikâyesi
Google News Abone Ol

Walker Evans’ın otuz yıl evvel New York metrosunda çektiği fotoğraflardan oluşan sergiyi gezerken yaşadığı beklenmedik bir karşılaşma, Katey Kontent’i şaşırtır: metro vagonunda boşluğa bakan eski bir arkadaşının fotoğrafı… Böylece Katey'nin, yirmili yaşlarındaki ışıltılı New York’a dört mevsimlik geri dönüş hikâyesi başlar: “1938 yılı harika renkleri olan dört kişinin hayatımı fazlasıyla etkiledikleri bir yıl olmuştu.”

 

Katey ve oda arkadaşı Eve, esrarengiz bankacı Tinker Grey ile 1937 yılının son gecesi Greenwich Village'daki bir caz barında tanışır. Bu tesadüfi tanışma ve enteresan sonuçları, Katey'yi Wall Street firmasının sekreter odasından sosyetenin üst basamaklarına ve Condé Nast'ın yönetici ofislerine taşır. Büyük Buhran'dan henüz kurtulan New York’un tüm sosyal sınıfları arasında süzülen Katey’nin, parlak zekâsına eşlik eden cesaretinden başka dayanağı yoktur.

 

Son derece modern hissettiren kusursuz bir dönemin anlatıldığı hikâyeye romanlar, sanat eserleri, gece kulüpleri, sokaklar, caz ve birçok zengin ayrıntı eşlik ediyor. Nezaket Kuralları, Özlem Yüksel’in çevirisi ve hep kitap logosuyla 24 Nisan’da raflardaki yerini alacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Amor Towles’ten Siyah Beyaz Bir Manhattan Hikâyesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Mürselpaşa Bulvarı’na karayolu alt geçidi- Güncel Haberler Karşıyaka Kolektif’te fikir yarışması!- Güncel Haberler Nissan Yönetiminde Görev Değişimi- Güncel Haberler Engellilere Halk Oyunlarıyla Rehabiltasyon- Güncel Haberler 29 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: MasterChef Türkiye All Star Birinci! “DİLBERAY”: Birinciliği Bırakmıyor/ Vizyona girdiği ilk haftada en fazla izlenen film oldu- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat