Andropoz Dizisi Yusuf Kimdir? (Engin Günaydın)

07.10.2022

0 Yorum

Geçtiğimiz günlerde 1.bölümü yayınlanan Andropoz dizisinde birçok ünlü isim bir araya geldi. Netflix yapımı olan Andropoz Dizisi Yusuf Kimdir? Engin Günaydın’ın oynadığı Yusuf karakterini konu eden dizinin yazarı da Engin Günaydın’dır. Usta oyuncu hem yazarlığını yaptığı hem de başrolü olduğu dizide birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Andropoz Dizisi Yusuf (Engin Günaydın) Kimdir? Tecrübeli oyuncu […]

Andropoz Dizisi Yusuf Kimdir? (Engin Günaydın)

Geçtiğimiz günlerde 1.bölümü yayınlanan Andropoz dizisinde birçok ünlü isim bir araya geldi. Netflix yapımı olan Andropoz Dizisi Yusuf Kimdir? Engin Günaydın’ın oynadığı Yusuf karakterini konu eden dizinin yazarı da Engin Günaydın’dır. Usta oyuncu hem yazarlığını yaptığı hem de başrolü olduğu dizide birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Andropoz Dizisi Yusuf (Engin Günaydın) Kimdir?

Tecrübeli oyuncu Engin Günaydın 29 Ocak 1972’de Tokat’ta gözlerini açtı. Engin Günaydın Kimdir? sorusunu sormamızı sağlayacak üne ulaşmasına etkili olan oyunculuğuna öğrencilik yıllarında başladı. Tiyatro ile ilgilenen Günaydın, üniversitesini Mimar Sinan Üniversite’sinde Konservatuvar bölümünde okudu. Adını ilk defa “Bir Demet Tiyatro” dizindeki Zabıta İrfan karakteri ile duyduk. Bir Demet Tiyatro’dan sonra yer aldığı yapımlar Yazgı, Hadi Uç Bakalım, Alacakaranlık ve Yazı tura oldu. Engin Günaydın Kimdir? Sorusuna vereceğimiz cevap herkesin ilgisini çektiği Avrupa Yakası yapımında canlandırdığı Burhan Altıntop karakteri olabilir. Burhan karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Engin Günaydın herkesin kalbinde taht kurdu. Sergilediği performans ile birçok ödüle layık görülen tecrübeli oyuncusun sonraki yapımları Vavien, Yeraltı, Galip Derviş, İçimdeki Ses ve Aile Arasında gibi izlenen diziler oldu.

Andropoz Dizisi

Andropoz Dizisi Konusu Nedir?

Yazarı Engin Günaydın olan Netflix yapımı Andropoz dizisine ilk gelen yorumlar gayet olumlu. Başrollerinde Engin Günaydın, Tamer Karadağlı ve Derya Karadaş gibi tecrübeli isimlerin yer aldığı dizi için akla gelen ilk soru Andropoz Dizisi Konu Nedir? Marmaris’te sakin bir hayat süren tuhafiyeci Yusuf’un girdiği orta yaş krizi ile hayatında değişikler yapmak istemesi ve bunun için çabalamasını konu alıyor. Yönetmenliği Taylan kardeşlerim üstlendiği yapımda merak edilen bir diğer soru ise Andropoz Dizisi Yusuf Kimdir? oldu. Marmaris’te mütevazı bir hayat süren, tuhafiyecilik yapan Yusuf orta yaşlarda insanların yaşadığı orta yaş bunalımına giriyor. Usta isimlerin bulunduğu Andropoz dizisi izleyicilerden şu an için tam not aldı 7 Ekim’de ilk bölümü yayınlanan Andropoz dizisinin 2.bölümü merakla beklenmeye başlandı. İnsanın hayatındaki değişikliği konu alan dizi, bizlere farklı bir bakış açısı sunmaktadır. Hem güldüren hem düşündüren bu yapım kaçamak yapmak isteyenler için bire bir.  

Yazar: Batuhan Çelik

Batuhan Çelik2002 yılında İstanbul'da doğdum, büyüdüm. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde hazırlık okuyup Trakya Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümüne geçiş yaptım. İçerik yazarlığı yapmaktayım ve bu konuda eğitim almaya devam ediyorum.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ