Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Antalya Büyükşehir Döşemealtı İlçesi’nde yolları yeniliyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Antalya Büyükşehir Döşemealtı İlçesi’nde yolları yeniliyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Antalya Büyükşehir Belediyesi Döşemealtı ilçesinde Ekşili ve Ilıca mahalleleri grup yollarında asfalt çalışması başlattı.

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, sorumluluk alanındaki yolları güvenli ve konforlu hale getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda çalışmalarına Döşemealtı ilçesinde devam eden Büyükşehir Belediyesi, Ekşili Mahallesi’nde sathi asfalt çalışması yaptı. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı asfalt ekipleri, hazırlığı biten Döşemealtı Ekşili Mahallesi grup yolunu kısa sürede sathi kaplama asfalt ile kapladı.  Döşemealtı ilçesi ile Aksu ilçesi arasında geçişi sağlayan, aynı zamanda Isparta yoluna da bağlandığı için kestirme bir güzergah olarak sıklıkla tercih edilen yoldaki çalışmalar vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. 

 

ÖNCE ALT YAPI SONRA ASFALT

Ekşili Mahalle Muhtarı İbrahim Aldemir, “Yolumuz havaalanına daha kısa mesafede ulaşım sağlıyor. Güzergahı 10-15 km kısaltıyor. Bu yüzden yolun kullanımı daha fazla. Yağmurdan ve aşırı kullanımdan dolayı çok bozulmuştu. Başkanımız Muhittin Böcek’e talebimizi iletmiştik. Sağ olsunlar talebimize kayıtsız kalmadılar. Yolumuzun alt yapısı bitti şimdi de kaplaması yapılıyor. Vatandaşlarımız sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlayacak. Mahallem ve halkımız adına Başkanımız Muhittin Böcek’e çok teşekkür ederiz” dedi. 

 

ILICA MAHALLE YOLU DA YENİLENİYOR

Öte yandan Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı alt yapı ekipleri, zamanla deforme olan Döşemealtı ilçesine bağlı Ilıca Mahallesi grup yolunda da asfalt hazırlığı yapıyor. Stabilize çalışması yürüten ekipler, 2 kilometrelik grup yolunu hazırlığı biter bitmez sathi asfalt ile kaplayacak. Ilıca Mahalle Muhtarı Fevzi Akın da önceden köstebek yuvası gibi olan yolun durumunu Başkan Muhittin Böcek’e ilettiklerini ve kısa sürede yolda çalışmaların başladığını belirtti. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Antalya Büyükşehir Döşemealtı İlçesi’nde yolları yeniliyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Dynabook’tan Sanal Masaüstü Altyapı Dağıtımlarına Uyumlu Yeni Mobil Güvenli İstemci Çözümü- Güncel Haberler Türkiye Sigorta’dan Etkin Hasar Yönetimi- Güncel Haberler Ateş, Öksürük, Göğüs Ağrısı Yaşıyorsanız Dikkat: Zatürre Olabilir!- Güncel Haberler Canımsın You Tube Ünlü müzayedeci ve emlak zengini Dikran Masis’in şirketi hakkında haciz kararı- Güncel Haberler Türkiye’nin 4 ünlü çizeri Galaxy S22 Ultra’nın S Pen’i ile yaz mevsimini çizdi!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat