Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Arama Motorlarında İçerik Silme

Ana Sayfa » Sizden Gelenler » Arama Motorlarında İçerik Silme
Google News Abone Ol

İnternette yayınlanan yalan haberler, iftira içerikler, görseller gibi paylaşımlar  yüzünden eşinden ayrılan, işinden kovulan, arkadaş ve dostlarından tepki görenler ile oluyor. Bu sorunlarla mücadele etmek ve üstesinden gelmek yani içerikleri sildirmek aslında günümüz teknolojisinde sanıldığı kadar zor değil. Zaten ortada eğer bir mağduriyet varsa bunu gerekli yerlerden sildirmek en doğal hakkınız. google sonuç sildirme ve google isim sildirme gibi istekleri olan ama ne yapacaklarını bilmeyen kişiler arama motorlarında sonuç aramaktadırlar.

Dijital saygınlık yönetimi son yıllarda çoğunlukla dile getiriliyor, şahıs ve şirketlerin bilhassa almış olduğu hizmetlerden biri sayılıyor. İnternet, her şeyin kayıtlı kalmış olduğu süresiz bir arşiv niteliği taşıyor. Gazeteler, bloglar, forumlar, toplumsal medya postları, malumat siteleri ve benzeri yayınlar icra eden bütün mecralar online saygınlık yönetimi niteliğinde ele alınıyor. İnternette yayınlanmış içeriği sildirmek, kaldırtmak insanların direkt yapabilecekleri bir şey olsada, bu işte uzmanlaşmış kişiler ve şirketler vardır.

İnternet tabanlı cep telefonların yaygınlaşması internet kullanıcı sayısını her geçen gün artırıyor. Elbette internetin avantajlarının olduğu gibi dezavantajlarıda vardır. Kullanıcılar herhangi bir konuda her dakika istediğini paylaşabilir, herhangi bir konuda görüş veya yorum kaydedebilir. Akıllı telefon ve internet teknolojisinin birleşimi, kullanıcıların düşüncelerini özgürce paylaşmalarına olanak tanır. Bu olanak yanlışta olsa insanlara, insanların kişisel alanlarını ihlal etme fırsatı verir. Büyük bir kesim insanların kişisel alanlarını ihlal etmez ve saygı duyar.

Küçükte olsa bir kesim, insanların kişisel alanlarını saygı duymaz, iftira atar, yalan haber yayar vs. bu sorunla karşılaşan insanlar google haber sildirme vb. konularda uzmanlaşmış şirketlere başvurabilirler.

Arama Motorlarında İçerik Silme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Şehir Tiyatroları’ndan Kadınlar Günü’ne özel üç oyun- Güncel Haberler Arda Türkmen; “Hayat yolculuğumuzda hangimiz o ‘aranan keriz’ olmadık ki’- Güncel Haberler Günümüzün Gözde Mesleği Tekstil Mühendisliği- Güncel Haberler İtalya’da Menemen Rüzgarı Esti- Güncel Haberler Yanlış Anlama 2’nin Galası Gerçekleşti- Güncel Haberler Yenişehir’de açık havada sinema keyfi yaşanıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat