Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

AŞK 101 YENİ SEZON

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » AŞK 101 YENİ SEZON
Google News Abone Ol

Pandemi döneminin unutulmaz dizisi AŞK 101 2 sene aradan sonra tekrar dönüyor. Çok uzun süre önce çekimleri tamamlanan ve yayın için bekleyen Aşk 101 sonunda 30 Eylül 2021’de sevenleriyle kavuşacak.

Virüs salgının ve kapanma döneminin tam ortasına denk gelen dolayısıyla herkesin aklına tam kapanmayı getiren, insanların pandeminin acemilik devresini atlatmasını sağlayan dizi 2 sene sonra tekrar bizlerle olacak.

2. sezonu uzun zamandır bekleniyordu ve geç geleceğinden şikayet ediliyordu. Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Alina Boz, İpek Filiz Yazıcı, Selahattin Paşalı, Mert Yazıcıoğlu ve Kubilay Aka başrollerde.

AŞK 101 2. SEZONDA NELER OLACAK?

aşk 101 yeni sezon

Seneler sonra buluşmayı başarıp başaramayacaklarını merak ettiğimiz dizide 1. sezon sonunda kapı çaldı ve kimin geldiğini göremedik. Işık’ın yanına seneler sonra buluşmaya Eda’dan sonra Osman’ın gelmiş olma ihtimalinin diğer karakterlerden daha yüksek olduğunu düşünüyorum.

Yeni sezonda Işık Eda gibi uçarı olma yolunda ilerlerken Eda’yı kendi çaresizliği içinde debelenirken görüyoruz. Seneler sonranın Işık’ı Bade İşçil, Eda’sı Tuba Ünsal idi. Bakalım diğer karakterler kim olacak? En çok Sinan’ın merak edildiğini düşünüyorum. Açıkçası biri Sinan’ın büyüklüğü olacaksa bu kişi Mert Fırat ya da Buğra Gülsoy olmalı. Osman içinse geçen sene sosyal medyada Bartu Küçükçağlayan ve Ali Aksöz yakıştırılıyordu karaktere. Kerem ve Eda seneler sonra hangi işleri yaptılar? Burcu ve Kemal’e ne oldu? 1999 İstanbul depremi dizide işlendi mi? Hepsi cevaplarını 30 Eylül 2021 Perşembe günü bulacak. İyi seyirler 🙂

AŞK 101 YENİ SEZON - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Tarama Ucu ile İstanbul’u dinlemeye hazır mısınız?- Güncel Haberler MedAmerikan Tıp Merkezi, “Amerikan Tıp Merkezi” Adıyla Hizmet Vermeye Devam Edecek- Güncel Haberler Beyin Sağlığı İçin Faydalı 5 Önemli Besin- Güncel Haberler CRR’de “Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Konseri” Hamileler oruç tutabilir- Güncel Haberler Yeni SAS Araştırmasına Göre Merak, Çalışanlar İçin Giderek Önemi Artan Bir Yetkinliğe Dönüştü- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat