Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Atabay Döneminde Didim’in Nüfusu 20 Bin Kişi Arttı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Atabay Döneminde Didim’in Nüfusu 20 Bin Kişi Arttı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Örnek projeleri ile Didim'i Türkiye'de örnek bir ilçe haline getiren Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın görev süresince ilçenin nüfusu 20 bin 491 kişi artarak 93 bin 876 oldu. Ayrıca 2021 yılında Didim, Aydın'ın nüfusu en fazla artan ilçesi oldu.

 

Göreve geldiği 2014 yılından bu yana hayata geçirdiği projeler ve sosyal belediyecilik anlayışıyla Didim'i örnek kent haline getiren Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay'ın başarısı bir kez daha kanıtlandı.

 

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), güncel nüfus verilerini yayınladı. Verilere göre Didim'in 31 Aralık 2021 tarihi itibariyle nüfusu 93 bin 876'ya yükseldi. Didim binde 37,43'lük artışla 2021 yılında Aydın'ın nüfusu en fazla artan ilçesi oldu.

 

PROJELER İLE DİDİM GÖÇ ALAN KENT HALİNE GELDİ

Göreve geldiği günden bu yana Akköy Tıbbi Aromatik Bitkiler ve Süs Bitkileri Üretim Fidanlığı, Didim Balıkçılar ve Manavlar Çarşısı gibi birçok projeyi hayata geçiren; Amfi Tiyatro ve Didim Gençlik Merkezi başta olmak üzere onlarca projenin çalışmaları için ilk imzayı Başkan Atabay'ın turizmin gözbebeği Didim'e katkısı TÜİK'in yayınladığı veriler ile bir kez daha kanıtlanmış oldu. Başkan Atabay'ın göreve geldiği 2014 yılında nüfusu 73 bin 385 olan kent hızla göç almaya başladı ve yaklaşık 8 yılda nüfusu 20 bin 491 kişi yükseldi.

 

Başkan Atabay, Didim için çalışmaya devam edeceklerini söyleyerek vatandaşlara teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Atabay Döneminde Didim’in Nüfusu 20 Bin Kişi Arttı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Fabrikalar güneş ve rüzgâr enerjisine odaklandı: 2 yılda amorti ediyor- Güncel Haberler Şevval Şahin: “Miss Turkey final gününde bayıldım” Zorlu PSM’de Bu Hafta; 01 – 07 Kasım- Güncel Haberler İTÜ Mezuniyet Törenlerine Hazır- Güncel Haberler Vodafone Süper Uyumlu + Tarife’Ye Devretme Özelliği Geldi- Güncel Haberler Tarım Zenginliğimiz Turizme Kazandırılmalı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat