Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ATP, 2021 Yılı Finansal Sonuçlarını Açıkladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » ATP, 2021 Yılı Finansal Sonuçlarını Açıkladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Ana Ortaklık Karı 146 artışla 65,6 Milyon TL oldu.

 

ATP Ticari Bilgisayar Ağı ve Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama ve Ticaret A.Ş. (ATP) 2021 yılı sonuçlarını yayınladı.  Şirket on iki aylık dönemi 249,5 Milyon TL Ciro ve 67,3 Milyon TL Net Kar ile tamamladı. Toplam Kapsamlı Gelir geçen seneye göre 144 artarak 92,0 Milyon TL olarak gerçekleşti.

 

Sonuçları değerlendiren ATP Genel Müdürü Ümit Cinali, “Şirketimiz 2021 yılının haziran ayında halka arz oldu. Geçen dönemde 39,3 Milyon TL yatırım gerçekleştirdik; Özkaynaklarımızı 301,9 Milyon TL’ye taşırken nakit pozisyonumuzu koruduk.” dedi. 

 

Dördüncü çeyrek cirosunun geçen sene aynı döneme göre 99 artarak 93,1 Milyon TL olarak gerçekleştiğini belirten Cinali, “2021 yılı, planlarımız çerçevesinde yatırım finansmanına, stratejimize ve yeteneğe odaklandığımız bir süreç oldu. Finans pazarındaki konumumuzu “in-memory” ve mobil teknoloji uygulamaları ile daha da güçlendirirken, bulut yazılım portföyümüzü global hızlı servis restoran (QSR) pazarında büyüme hedeflerimiz doğrultusunda genişletmeyi sürdürdük. 2022 ile başlayan dönemde, öngördüğümüz yatırımlar ve yapılanma ile planlarımızı gerçekleştirmeyi ve hizmet verdiğimiz sektörlerin dijital dönüşümüne liderlik etmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ATP, 2021 Yılı Finansal Sonuçlarını Açıkladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Çağırıcı, 10 ilden üniversite öğrencilerini konuk etti- Güncel Haberler Pepsico Türkiye Çalışanlarından Çevre Farkındalığı- Güncel Haberler Böyle olur romanların sünnet şöleni- Güncel Haberler Şevval Şahin’in Tatil Rotası- Güncel Haberler Bayındır Yepyeni Bir Festivale Kavuşuyor : “Bayındır-Turan Mahallesi Nergis ve Kuru Çiçek Festivali”- Güncel Haberler Barış Manço Kadıköy’de Anıldı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat