Avril McDonald’ın kaleminden farkındalık üzerine bir seri

15.03.2021

0 Yorum

hep kitap, Avril McDonald’ın Kurt ve Gölge Canavar, Kurt ve Yavru Ejderha ve Kurt’un Renkli Montu ile “Cesur Hisset” serisini okurlarla buluşturuyor.

Avril McDonald’ın kaleminden   farkındalık üzerine bir seri

hep kitap, Avril McDonald’ın Kurt ve Gölge Canavar, Kurt ve Yavru Ejderha ve Kurt’un Renkli Montu ile “Cesur Hisset” serisini okurlarla buluşturuyor. Bu seri, tüm çocukların zorlayıcı duygularla başa çıkmasına yardım edecek.

 

4-7 yaşındaki çocuklar için büyük duygular hakkında küçük hikayelerden oluşan Cesur Hisset dizisi, çocukların duygularını yönetmelerine ve öz farkındalıklarının artmasına yardım edecek basit stratejiler sunuyor. 

 

Cesur Hisset serisindeki 3 kitapta da, çocukların duygusal gelişimlerine yardımcı olmak isteyen yetişkinlere ilham verebilecek fikir ve etkinlikler yer alıyor. Berrak İdiman’ın İngilizce aslından dilimize çevirdiği Cesur Hisset serisinde yer alan basit, pratik ve eğlenceli etkinlikler, okumayı daha da zenginleştiriyor.

 

Kurt’un Renkli Montu

Bazen birileri bizi incitir. Kendimiz olmaya devam edip kalbimizi açık tutabilmek içinse cesur olmamız gerekir. Bunu yaptığımızda güzel sürprizlerle karşılaşabiliriz!

 

Kurt ve Gölge Canavar

Hayat bazen korkutucu olabilir ama korkunç şeyleri o kadar da korkunç olmayan hale getirecek pek çok harika yöntem vardır. Hatta bu numaralarla eğlenebilirsiniz bile!

 

Kurt ve Yavru Ejderha

Kimse endişeleri sevmez. İşte bu yüzden, endişeli bir zihni dinlendirmenin yollarını bilmek iyidir!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ