Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Aydın Büyükşehir Belediyesi Yeşil Alanları Bahara Hazırlıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Aydın Büyükşehir Belediyesi Yeşil Alanları Bahara Hazırlıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Aydın Büyükşehir Belediyesi kentin yeşil alanlarını bahara hazırlıyor. Birçok nokta rengârenk çiçeklerle süslenirken, peyzaj çalışmalarıyla birlikte bakım, onarım ve çevre düzenlemeleri de yapılıyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri baharı karşılamaya hazırlandığımız bugünlerde, sorumluluk alanındaki tüm yeşil alan ve parklarda bakım, onarım ve çevre düzenlemesi çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin kendi seralarında yetişen mevsim çiçekleriyle; caddeler, kavşaklar, refüjler, bulvarlar ve parklar estetik donuşlarla süslenirken, bir yandan da çimler ve ağaçlarda budama, kent mobilyaları ve oyun gruplarında onarım işlemleri yapılıyor. Genel Sekreter Yardımcısı Tahsin Kocaman ile Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı Vicdan Çetav çalışmaları yerinde takip ederek, yapılacak olan yeni işlerle ilgili tespitler yaptı.

Yapılan çalışmalarla kente görsel zenginlik katan ve pırıl pırıl hale getirilen alanlar, vatandaşlar tarafından da beğeni ile karşılanıyor.

“Vatandaşlarımızın baktığı her yerde çiçekler açsın istiyoruz.”
Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin ilgilendiği noktaların, bakımlı ve halkın kullanımına en uygun şekilde her zaman hazır olduğunu belirten Aydın Büyükşehir Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Şehirlere nefes aldıran yeşil alanları daima bakımlı tutuyor ve vatandaşlarımızın keyif alarak kullanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Yaklaşan bahar günleri öncesinde ekiplerimizin çalışmalarıyla çok güzel görseller ortaya çıkıyor. Vatandaşlarımızın baktığı her yerde çiçekler açsın istiyoruz. Bunun için de ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmaya devam edecek.” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Aydın Büyükşehir Belediyesi Yeşil Alanları Bahara Hazırlıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Doctor Who 13. Sezon İlk Fragman Yayınlandı- Güncel Haberler Concorde Hotels & Resorts müzik dünyasının sevilen isimlerini Kıbrıs’ta ağırlıyor- Güncel Haberler Altın Portakal Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması Jüri Başkanı Yeşim Ustaoğlu- Güncel Haberler Aydın Büyükşehir Belediyesi ‘Otizmli Çocuklar Mehter Takımı’ Kurdu- Güncel Haberler Ateş Kuşları Alparslan Kimdir, Ateş Kuşları Alparslan Nereli, Ateş Kuşları Alparslan Oynadığı Diziler Hangileri ? Yerli aşı çalışmaları çevrimiçi panelde konuşulacak

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat