Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Aydın’ın İlk Açık Hava Sineması Didim’e Çok Yakışacak- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Aydın’ın İlk Açık Hava Sineması Didim’e Çok Yakışacak- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Didim Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen Didim Gençlik Merkezi (DİGEM), Aydın'ın ilk açık hava sineması alanına ev sahipliği yapıyor.

 

Hayata geçirdiği projeler ile adından yerel ve ulusal basında sık sık söz ettiren Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, bir ilke daha imza atıyor.

 

Başkan Atabay'ın imza projeleri arasında yer alan Didim Gençlik Merkezi çalışmalarında sona gelindi. Hisar Mahallesi'nde yer alan, 300 kişilik amfi tiyatro görünümünde derslik, 600 metrekarelik çok amaçlı salon, fuaye alanı, sınıflar, nikah ve toplantı salonu, kafeterya ve spor salonunu içinde barından tesis Didimlilerin hizmetine sunulmak için gün sayıyor.

 

AYDIN'DA BİR İLK

Modern mimarisiyle turizmin başkenti Didim'e değer katması amaçlanan merkez, Aydın'ın ilk açık hava sineması alanına da ev sahipliği yapıyor. DİGEM'in arka bahçesinde yer alan ve 7'den 70'e tüm Didimlilerin kullanabileceği açık hava sineması alanı, merkezin açılmasıyla vatandaşlarla buluşacak.

 

Didim'i her geçen gün bir adım öteye taşımak için çalışmalarının süreceğini söyleyen Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, "Didim Gençlik Merkezi'nin çalışmalarında sona gelindi. Ekiplerimizin yoğun çabası ve hummalı çalışmaları ile DİGEM, turizm sezonunda vatandaşlarla buluşmak için hazır hale getirildi. Didim'e yakışan bu merkez, tüm Didimlilerin kendisi için bir yer bulabileceği bir yapı oldu. Aynı zamanda bir ilke de imza attık ve Aydın'ın ilk açık hava sineması alanını buraya koyduk. İnşallah merkezimizin açılmasıyla Didimliler günlerini burada geçirecek. Şimdiden tüm Didim'e hayırlı olsun" dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Aydın’ın İlk Açık Hava Sineması Didim’e Çok Yakışacak- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Emirates Grup 2021-22 Sonuçlarını Açıkladı- Güncel Haberler Genel Başkan Yardımcısı Şen, Mardin’de partililerle bir araya geldi- Güncel Haberler Haftalar sonra ilk yemeğini Türkiye’de yedi- Güncel Haberler Sam Smith’ in Yeni Albümü ve Maroon 5’ ın Yeni Single’ ı Müzikseverlerle Buluştu! Yoga festivali Bornova Macera Parkı’nda başladı- Güncel Haberler Açık Hava Sinema Günleri Devam Ediyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat