Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Bakan Varank Nevşehir’de- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Bakan Varank Nevşehir’de- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen "2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" için Nevşehir’e geldi.

 

Sabah saatlerinde Nevşehir’e gelen Bakan Varank, toplantının yapılacağı otel önünde Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ve diğer yetkililer karşıladı.

 

Bakan Varank, karşılamanın ardından Nevşehir’deki ulusal ve yerel gazete, televizyon, ajans ve internet sitelerinin temsilcileri ile bir araya geldi. Varank, basın toplantısının ardından ise STK temsilcileri ile buluşacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bakan Varank Nevşehir’de- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Vestel’den Mikrofiber Filtreli Çamaşır Makinesi- Güncel Haberler Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti! Menajerimi Ara Serkan! Günyüzü Şiiri Menajerimi Ara! Sónar Istanbul 28-29 Nisan’da Zorlu PSM’de- Güncel Haberler Spotify’da Metallica’nın Master of Puppets dinlenmelerinde olağanüstü artış- Güncel Haberler Ramazan’da mide sorunlarını önlemenin yolları- Güncel Haberler Çocuk Gözünden Karşıyaka- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat