Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Büyükakın: Sıkılmadık el, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Büyükakın: Sıkılmadık el, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Başkan Büyükakın, “Bizler eser ve hizmet kadrolarıyız. Ancak bunu da yeterli görmüyor, gönüllere de girmek için de daha fazla çalışıyoruz” dedi   

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Karamürsel merkez esnafına bereketli işler diledi, vatandaşlarla sohbet etti. Her fırsatta vatandaşlarla buluşan ve kentin gelişimine dönük yeni fikirleri ve talepleri alan Başkan Büyükakın, Karamürsel’e yapılan hizmetler için vatandaşlardan yoğun bir teşekkür aldı. Sahanın nabzını çok iyi tuttuklarını, saha ekibi olduklarını ve vatandaşlarla her an bir arada bulunduklarını ifade eden Başkan Büyükakın, “Bugün Karamürsel ilçemizdeki kıymetli esnaflarımızı ziyaret ettik. Teveccühleri ve destekleri için bir kez daha gerek esnaflarımıza gerekse vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ne demiştik; Sıkılmadık el, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Durmadan, duraksamadan, tek bir anı boş geçirmeden çalışmayı sürdürüyoruz” dedi.

 

“BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK KENDİ İŞİMİZE ODAKLANDIK”

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın da eşlik ettiği ziyaretleri değerlendiren Başkan Büyükakın, “Birlikteliklerimizde vatandaşlarımız bizlere her konuyla alakalı soruları oluyor. Kadirşinas hemşerilerimize ülke geneli ve yereldeki her konu hakkında doğru bilgi vermeye çalışıyoruz. Halkımızı kimsenin yanlış yönlendirmesine fırsat vermiyoruz. Tabi bir de hizmetlerimizi anlatıyoruz. Karamürsel ilçemize 2019-2022 arasında 124 proje ile 443 milyon 663 bin TL’lik yatırım gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediyesi olarak kendi işimize odaklandık, kendi sorumluluklarımızın gereğini ortaya koymak için çalışıyoruz. Bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Vatandaşımız hizmet bekler, bizde bu beklentiye Kocaeli’nin her köşesinde cevap vermeye çalışıyoruz” ifadelerini sarf etti.

 

“ŞEHRİMİZİ DÖNÜŞTÜRÜYOR VE GELECEĞE HAZIRLIYORUZ”

“Hemşerilerimize hiçbir zaman ne yalan söyledik, ne aldatanlardan, ne de aldananlardan olduk” diyerek ziyaretler sonrası değerlendirmelerine devam eden Başkan Büyükakın, “Bizler Kocaelililere sorumluyuz. Onun için ağzımızdan çıkan her söze çok dikkat ediyoruz. Ne söz verdiysek sahada onu yapmak için gayret ediyoruz. Projelerimize bu gözle bakıyor ve vatandaşlarımıza da bu şekilde açıklıyoruz. Bizler eser ve hizmet kadrolarıyız. Şehrimizi dönüştürüyor ve geleceğe hazırlıyoruz. Ancak bunu da yeterli görmüyor, gönüllere de girmek için de daha fazla çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Büyükakın: Sıkılmadık el, çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Öğretmen eğitiminde sanal ve artırılmış gerçeklik dönemi başlıyor- Güncel Haberler Geberit’in fotoselli sistemleriyle hijyen ve sürdürülebilirliğe atılan adım- Güncel Haberler Antalya sokakları ‘HobiFest 2021’ korteji ile renklendi- Güncel Haberler 17. KIBATEK Yaz Edebiyat Buluşması sona erdi- Güncel Haberler İzmir’in sokakları İstanbul’a model oldu- Güncel Haberler Osmangazi’de Ulaşım Yatırımları Hız Kesmiyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat