Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Büyükkılıç’tan İldem’e Armağan- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Büyükkılıç’tan İldem’e Armağan- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İldem bölgesine sosyal yaşam merkezi yapılacağını belirterek, “Büyükşehir Belediyesi olarak güzel mahallemize bir armağan da bulunmalıyız. Çok amaçlı büyük bir sosyal tesisimizin inşallah projesini hazırladık, ihalesini yapacağız” dedi.

Gelişen, güzelleşen Kayseri’nin adeta büyük bir yaşam merkezi haline geldiğini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Akıl Küpü Kütüphanesi ve Eski Çınarlar Yaşam Merkezi’nin açılışında yaptığı konuşmada “İldem Cumhuriyet Mahallemiz gelişen, güzelleşen bizim yüz akımız bir mahalledir. Büyükşehir Belediyesi olarak biz de bir armağan da bulunmalıyız. Çok amaçlı büyük bir sosyal tesisimizin inşallah projesini hazırladık” dedi.

Başkan Büyükkılıç, ihalesini yakın zamanda yapıp, projeyi mahalle ve bölge sakinlerine kazandıracaklarını belirterek, “Bu dönemde ihalesini yapıp, hayata geçirme yolunda gayret gösteriyoruz. Bir bakıma burada 50 binden fazla potansiyel var, diğer mahallelerimize de hitap edecek şekilde eserimizi hayata geçireceğiz. Yüzme havuzu da dâhil olmak üzere, İldem bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Yaşam merkezimiz şimdiden şehrimize, ilçemize ve mahallemize çok yakışacak, hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilediklerini vurgulayan Büyükkılıç, “Kayseri’de belediye başkanları olarak 16 ilçe belediye başkanıyla el ele, gönül gönüle, dayanışma içerisinde, birliğimizi beraberliğimizi zedelemeden, bizi seven, güvenen ve seçen cumhur ittifakımızın bu güzel başkanlarına sahip çıkan siz kardeşlerimize nasıl layık olunacağının gayreti içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.

Projesi tamamlanan İldem Yaşam Merkezi’nde, başta spor faaliyetlerine yönelik olmak üzere bay ve bayan yüzme havuzu, fitness salonları, sauna ve buhar odalarının yanı sıra eğitim ve sosyal faaliyetlere imkân sunacak derslikler, seminer salonu, kütüphane, kafeterya gibi bölümlerin yer alması planlanıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Büyükkılıç’tan İldem’e Armağan- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Borusan EnBW Enerji ve Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nden Biyoçeşitlilik Projesi- Güncel Haberler Dikkat! KOAH hızla yaygınlaşıyor!- Güncel Haberler İzmir 14 Şubat’taki büyük buluşmaya hazırlanıyor Zeynep Bastık konseri- Güncel Haberler 6 Aralık Salı günlük reyting sonuçları! Ben Bu Cihana Sığmazam mı, Üç Kız Kardeş mi, Baba mı, Gecenin Ucunda mı? Lider kim? SİNAN AKÇIL: ŞARKI SÖYLEDİKTEN SONRA HAK ETTİĞİM DEĞERİ GÖRDÜM “Original by Nature” sergisinde bir yaşam döngüsü tamamlanıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat