Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Çerçioğlu’ndan Koçarlı Pazarı’na Ziyaret- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Çerçioğlu’ndan Koçarlı Pazarı’na Ziyaret- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Koçarlı Pazarı'nı ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Vatandaşlar Başkan Çerçioğlu'na pazardaki yüksek fiyatlardan dert yanarken pazarcı esnafı da satış yapamadıklarını söyledi.

 

Vatandaşlarla buluşmalarına devam eden Başkan Çerçioğlu bu kez Koçarlı Pazarı'nda vatandaşlarla bir araya geldi. Pazardan alışveriş yapan Başkan Çerçioğlu, vatandaşların Büyükşehir Belediyesi'nden taleplerini de dinledi. Pazarcı esnafına hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Çerçioğlu'na vatandaşlar yüksek fiyatlardan yakındı. Kış için fazladan battaniye satın alan bir vatandaş yakacak fiyatlarından dert yanarken, birçok vatandaş ise pazar arabasını dolduramadıklarını belirtti.

 

Başkan Çerçioğlu'na pazar ziyaretinde Cumhuriyet Halk Partisi Koçarlı İlçe Başkanı Hakan Akın ile İYİ Parti Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi Mevlüt Şahinci eşlik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Çerçioğlu’ndan Koçarlı Pazarı’na Ziyaret- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Seferihisar 11. Yerel Tohum Takas Şenliği’ne hazırlanıyor!- Güncel Haberler Nilüfer Çoksesli Koro’dan müzik ziyafeti- Güncel Haberler Nihat Tanrıkulu Ayakta  Alkışlandı- Güncel Haberler ampüslerde Hayata Geçiren İlk Akıllı Sulama İKÇÜ’de…- Güncel Haberler Vodafone Türkiye’ye  Cannes Genç Aslanlar’da 2 Ödül Birden- Güncel Haberler BBL ile yapılan tedavi, gen haritasını etkiliyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat