Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Doğruer’den Birlik Beraberliğe Yine Tam Destek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Doğruer’den Birlik Beraberliğe Yine Tam Destek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Başkan Doğruer’den Birlik Beraberliğe Yine Tam Destek- Güncel Haberler

BAŞKAN DOĞRUER’İN BİRLİK BERABERLİĞE VERDİĞİ ÖNEM, YAPTIĞI DESTEKLERLE PARLAMAYA DEVAM EDİYOR
 

KINIK YÖRÜK TÜRKMEN ÇEPNİ VE MUHACİRLER DERNEĞİ AÇILDI

İzmir’in Kınık ilçesinde Yörük Türkmen Çepni ve Muhacirler Derneği düzenlenen etkinlikte açıldı.
Kınık merkez çarşıda bulunan dernek binasındaki açılışa; Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Kınık Kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Jandarma komutanı Oral Kaymak, Emniyet Müdürü Murat Coşkun, Esnaf Odası Başkanı Uğur Ağar, daire amirleri, muhtarlar, STK temsilcileri  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşma yapan dernek başkanı Mehmet Oğuz, "Bizler farklı kültürlerde yaşasak da, bir bayrak altında barış içinde yaşayan aziz Türk milletinin fertleriyiz. Bugün varız, yarın yokuz. Önemli olan kültürümüzü genç nesillere aktararak, yaşamasını sağlamaktır. Bizler bu yolda devam ederken desteğini esirgemeyen belediye başkanımıza ve kaymakamımıza çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer konuşmasında bu çok kültürlü yaşamın, Türk milletinin zenginliği olduğunu belirterek “Bizler, bir kilimin motifleri gibi, uyum içinde eşsiz bir esere dönüşmüş, bir coğrafyanın çocuklarıyız. Bütün renklerimizin, kültürlerimizin yaşaması bizim için çok değerli. Bugün burada açtığımız dernek, Yörük, Türkmen, Çepni ve Muhacir hemşehrilerimizin kültürlerini yaşatacak ve kültürel zenginliğimizi sürdürecektir. Bizler de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanınızda olmaya devam edeceğiz. İlçemize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Açılışa katılan Kınık Kaymakamı Abdurrahman Çelebi duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Bugün burada bulunmamıza vesile olan, bu derneğin kuruluşunda emeği olan herkese çok teşekkür ederim. Kültürlerimiz her ne kadar farklı olsa da, birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşadığımızın en güzel örneğisiniz” dedi.

Çok sayıda vatandaşın ve dernek üyelerinin katıldığı açılışta, kurdele kesiminin ardından katılımcılara ikramlarda bulunularak, Yörük, Türkmen, Çepni ve Muhacir kültürleri anlatılarak; kültürel ürünlerle dekore edilmiş dernek yerinde ziyaret edildi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Doğruer’den Birlik Beraberliğe Yine Tam Destek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Görkem Güneş iddialı: “Göremezler”- Güncel Haberler Bakan Varank’tan İzQ’ya ziyaret- Güncel Haberler Buzzfest’te Yılbaşı Eğlencesi- Güncel Haberler Sirenli dış mekan Netatmo kamera ile evinizi ve iş yerlerinizi davetsiz misafirlerden koruyun- Güncel Haberler Pantene ve Head&Shoulders sponsorluğunda gerçekleşen ELLE SUMMER WEEKEND’e ünlü akını!- Güncel Haberler Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu geleceğin müzisyenleriyle yemekte bir araya geldi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu! 22 Mayıs Pazartesi Reyting sonuçları Açıklandı mı? 21 Mayıs Pazar Reyting Sonuçları Merakla Bekleniyor!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat