Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Erdem karla mücadeleyi yerinde denetledi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Erdem karla mücadeleyi yerinde denetledi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Nilüfer Belediyesi karla mücadele ekipleri, kentte etkili olan kar yağışının ulaşımı olumsuz etkilememesi için aralıksız çalışırken, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de ekiplerin çalışmasını yerinde takip etti.

 

Kar yağışı Bursa’da etkisini hafta sonunda daha da artırırken Nilüfer Belediyesi’ne bağlı karla mücadele ekipleri vardiya halinde 24 saat aralıksız yol açma ve tuzlama çalışması yapıyor.  Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de ekipleri sahada ziyaret ederek çalışmaları yerinden takip etti. Zor şartlarda 24 saat aralıksız çalışan ekiplere kolaylıklar dileyen Erdem, vatandaşın zor durumda kalmaması için herkesin elinden geleni yaptığını belirtti. Başkan Erdem ekiplerin, hem kent merkezinde hem de kırsal mahallelerde kapanan yollarda iş makinaları ile kar küreme yapıp ardından  da tuzlama yaparak yolları açtıklarını belirtti.

 

Nilüfer Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü  ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri hafta sonunda da aralıksız karla mücadele çalışmalarını sürdürürken, Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri de kar nedeniyle yiyecek bulmakta daha da zorlanan sokaklarda yaşayan can dostlar için seferber oldu. Ekipler özellikle, Nilüfer’in Unçukuru, Maksempınar, Güngören gibi kırsal mahallelerinde can dostlara mama bırakmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Erdem karla mücadeleyi yerinde denetledi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung, yeni tablet ailesi “Galaxy Tab S8” ön satış kampanyasında üç hediye birden veriyor- Güncel Haberler Necmettin Erbakan Köprüsünde yürüyen merdivenler bakıma alındı- Güncel Haberler Kadına şiddet beyaz perdeye yansıdı!- Güncel Haberler Doğanlar Holding’den Türkiye-Afrika Medya Zirvesi’nde Önemli Mesajlar!- Güncel Haberler Eğitim Kurumları Siber Güvenliğini Bitdefender Antivirüs’e Emanet Ediyor- Güncel Haberler Gürçeşme Şenliği altıncı kez “merhaba” dedi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat