Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan İduğ, EBSO seçimlerinde üyelerle buluştu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan İduğ, EBSO seçimlerinde üyelerle buluştu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) 2022-2026 dönemi komite ve meclis üyelerinin Fuar İzmir’de yaptığı seçimleri ziyaret etti. Meslek komitelerinin bulunduğu alanları ziyaret eden Başkan İduğ, bölge sanayisine 4 yıl boyunca yön verecek olan adaylara başarılar diledi. Komite temsilcileriyle sohbet eden Başkan Mustafa İduğ, yeni başlayacak dönemin hayırlı olmasını diledi.

 

Seçimlerde yeniden aday olan Ender Yorgancılar ile de bir araya gelen Başkan Mustafa İduğ, Yorgancılar’ı görev süresi içinde yürüttüğü çalışmalardan dolayı tebrik etti. Başkan İduğ, “Kendisi İzmir'in birleştirici gücü, tecrübe abidesidir. Bu işi gönüllülük esası ile fedakarlık ve zaman harcayarak yapıyor. Bunun için de 4 yıl daha başkanlık yapması İzmir için büyük fayda sağlayacaktır. Yaptığı başarılı çalışmalar için iş dünyasından gelen biri olarak Ender Yorgancılar ile gurur duyduğumuzu belirtmeliyim” dedi.

 

Yorgancılar’dan Başkan İduğ’a teşekkür

Seçimlerin 4 yılda bir yapıldığını belirten Yorgancılar ise, Başkan İduğ’un yanlarında olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ender Yorgancılar, “Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, her zaman sanayicinin, ticaret yapanın yanında oldu. Her dönemimde benim yanımda yer aldı. İzmir'de bir belediye başkanı olmanın yanında STK’ların merkezi gibi görev yapıyor. İzmir için yaptığı tüm çalışmalar için kendisine teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan İduğ, EBSO seçimlerinde üyelerle buluştu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Büyükakın’dan sağlık çalışanlarına; Cana cansınız, hakkınız ödenmez- Güncel Haberler MediaMarkt’tın Bayram kampanyaları devam ediyor- Güncel Haberler Eylül Ayında İlham Verici İçerikler BBC Earth Ekranlarında!- Güncel Haberler Sivilcelerden kurtulmanın yolları- Güncel Haberler Büyükşehir, Yangın Mağduru Arıcılara Desteğini Sürdürüyor- Güncel Haberler Mehmet Mez’in “Sempatizan” adlı kitabı Dark İstanbul Yayınları’ndan çıktı!

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat