Dayanç’tan Yoğun Mesai- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Dayanç’tan Yoğun Mesai- Güncel Haberler

e
sv

Başkan Kayalar: “Can Dostlarımızın Her Mevsim Yanındayız”- Güncel Haberler

05 Mart 2022 11:30

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, sokaktaki canların kendisi için ayrı bir yeri olduğunu belirterek, “Sokaktaki can dostlarımızın her mevsim yanlarındayız.” dedi.

 

“Sahildeki canlarımıza ayrı özen gösteriyoruz”

Yazlıkçıların olmamasından dolayı sahildeki can dostlara ayrı önem verdiklerini ifade eden Başkan Kayalar, şunları kaydetti:

 

“Yazlıkçılarımızın olmamasından dolayı sahil bölgemizdeki can dostlarımız mamaya ve şefkate daha uzak kalıyorlar. Bu kapsamda sahildeki canlarımızın mahrum olmaması için sahil bölgemizdeki can dostlarımıza ayrı bir özen gösteriyoruz.”

 

Besleme çalışmalarında ağırlık insan nüfusunun az olduğu yerler

Besleme çalışmalarına çoğunlukla insan nüfusunun az olduğu ve ulaşımın zor olduğu noktalarda ağırlık verdiklerine dikkati çeken Başkan Kayalar şöyle devam etti:

 

“İlçemizdeki duyarlı hayvan severlerimiz kendi bölgelerinde besleme yapabiliyor. Ancak ormanlık alanlardaki ve sahildeki canlarımız beslenme ve bakımdan mahrum kalıyorlar. Bu yüzden besleme ve bakım çalışmalarımızda ağırlığı insan nüfusunun az olduğu bölgelere veriyoruz.”

 

“Her şey can dostlarımız için”

Başkan Kayalar, Mendereslilere seslenerek sözlerini şöyle noktaladı:

 

“Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekip arkadaşlarım ilçenin genelinde besleme çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda oluşturduğumuz besleme noktalarında can dostlarımıza mama desteğinde bulunarak yanlarında oluyoruz. Sizler de kapınızın önüne bir kap mama, bir kap su koyarak sokaktaki canlarımızın yanında olabilirsiniz. Her şey can dostlarımız için.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

casino siteleri