Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Savran Çalışma Alanlarında İncelemelerde Bulundu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Savran Çalışma Alanlarında İncelemelerde Bulundu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir’in her şeyin en iyisine layık olduğunu ve bu şehir için canla başla çalışmayı sürdüreceklerini söyledi.

 

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışma alanlarında incelemelerde bulundu.

 

Ekiplerin M.Akif Ersoy, Cevher Dudayev, 15 Temmuz ve 20 Evler Mahalleleri ile Uçhisar Yolu üzerinde gerçekleştirdikleri altyapı yenileme, üstyapı, peyzaj ve ağaçlandırma çalışmalarını inceleyen Savran, yürütülen çalışmalar hakkında Başkan Yardımcısı Ersin Erol’dan bilgiler aldı.

 

Çalışma alanlarında belediye işçilerine işlerinde kolaylıklar dileyen Savran, mahalle sakinleri ile de görüşerek talep ve önerilerini dinledi.

 

2021 yılında gerçekleştirdikleri altyapı ve üstyapı çalışmaları ile Nevşehir tarihinde bir rekora imza attıklarını ve 2022 yılında bu rekoru geçmeyi hedeflediklerini ifade eden Başkan Savran, özellikle altyapı ve üstyapı çalışmaları konusunda verdikleri destek ve gösterdikleri sabırdan dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.

 

“Altyapı cesaret, destek ve sabır ister’ demiştik, sağ olsun vatandaşlarımız sabretti, destek verdi, biz de cesaret ederek şehrin önemli problemlerini teker teker çözüyoruz” diyen Savran, şehir içi özel halk otobüslerindeki güzergâhları tamamen sıcak asfalta kavuşturacaklarını açıkladı. Sıcak asfalt çalışmasının yapılacağı tüm bölgelerde altyapının da yenileneceğini belirten Savran, “Bu şehrin insanlarına hizmet edebilmek için gece gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Savran Çalışma Alanlarında İncelemelerde Bulundu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Başkent’in Yeni Hikayematiği: Ankaloji- Güncel Haberler İstanbullular sonbaharı Harbiye Açıkhava’da karşılıyor- Güncel Haberler BSH Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklarla bir araya geldi Hande Ataizi Yeni Diziyle Geliyor Siber suçlular şifrelerin peşinde- Güncel Haberler Yeni HPE GreenLake bulut hizmetleri, kritik iş yükleri ve sektör çözümleri için uygulama modernizasyonuna imkân sağlıyor – Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat