Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Şimşek İncek Hizmet Binası’nın Açılış Yıl Dönümünde Site Yöneticileri İle Buluştu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Şimşek İncek Hizmet Binası’nın Açılış Yıl Dönümünde Site Yöneticileri İle Buluştu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI RAMAZAN ŞİMŞEK “BU İŞTE AŞK VAR”

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek İncek Hizmet Binası’nın açılışının 2. Yılı sebebiyle bir etkinlik düzenledi. Tam 2 yıl önce 14 Şubat’ta açılan Hizmet Binası’nda İncek Site Yöneticileri ile bir araya gelen Şimşek aşkla hizmet vurgusu yaptı.

 

İncek Site Yöneticileri ile düzenlenen kokteylde bir araya gelen Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, İncek bölgesi ile ilgili gelişmeleri ilk ağızdan dinledi. Yöneticilerle görüşerek istişarelerde bulunan Başkan Şimşek yaptığı konuşmada İncek’in Gölbaşı için önemine ve gelişimine dikkat çekti. “2019 yerel seçimlerini yaparken bu bölgenin eksiklerini biliyorduk. Ona göre bir strateji yaparak çalışmalarımızı, plan ve programlarımızı şekillendirdik” diyen Başkan Şimşek sözlerini şöyle sürdürdü: “Her zaman yanınızdayız elimizi asla bu bölgeden çekmiyoruz. Gölbaşımız bugün geldiği nokta ile artık eski Gölbaşı değil. Hak ettiği yere gelmeye başladı.” 

 

Adım adım 100. Yıl hedefine

Seçim öncesi bölge halkına ‘Hizmeti ayağınıza getireceğiz’ diye söz verdiklerini anımsatan Başkan Ramazan Şimşek sözlerine şunları ekledi: “14 Şubat 2020 yılında büyük bir aşkla açmış olduğumuz İncek Hizmet Binamızda aynı aşk ve heyecanla sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Verdiğimiz sözleri bir bir hayata geçirirken; bugün 2 yılı geride bırakmışız bile.  İncek Hizmet Binamız’da belediyemizin Yazı İşleri, Emlak, İmar, Halkla İlişkiler, Zabıta, Küşat – Ruhsat birimleri aktif olarak hizmet veriyor. Bunun yanı sıra kamu hizmetlerinin tamamından kolay bir şekilde faydalanabilmeniz için Kaymakamlığımızın desteğiyle Nüfus Birimine de yer verdik. Gölbaşı’nı Cumhuriyetin 100. Yılının model kenti yapma yolunda adım adım ilerliyoruz… İncek de Gölbaşımızın incisi olarak en kaliteli hizmeti hak ediyor. Aşkla yorulmadan çalışmaya birbirinden özel projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz.”

 

Başkan Ramazan Şimşek’in projelerinden bahsettiği buluşma; katılımcılara çiçek takdim etmesi ile son buldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Şimşek İncek Hizmet Binası’nın Açılış Yıl Dönümünde Site Yöneticileri İle Buluştu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Sağlıkçıların Sorunları Ankara’ya Taşındı- Güncel Haberler Milas Belediyesinin üreticilere desteği sürüyor. – Güncel Haberler Enza Home’dan 2022 trendleri: Huzurlu, dingin ve fonksiyonel!- Güncel Haberler 10. Boğaziçi Film Festivali’nde  Dördüncü Gün Geride Kaldı- Güncel Haberler Ahmet Güneştekin’in Gâvur Mahallesi sergisi İzmir’de- Güncel Haberler Şehir Konferanslarının Konuğu Hayati İnanç Oldu- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat